Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen szerszámra van szüksége...

Tibikere3 kérdése:

Milyen szerszámra van szükségem hogy ki tudjam szedni a bicikli középtengelyét és mivel tudom leszedni a hátsó fogaskereket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 11:19
 1/5 anonim válasza:
te semmivel mert az ilyen idióta gyökerek mint amilyen te is vagy nem lépessek semmire
2014. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizonyára pont ezért tudok minden mást megszerelni egy bringán.Nem azt kértem hogy ilyen emberkék akik azt sem tudják mivel töltsék az egész napjukat ide irogassanak.
2014. szept. 2. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ezekhez speciális szerszám kell. Nézz körül pl ebike oldalán milyen speciális szerszámok vannak és ha tényleg te akarod ezt is szerelni akkor vegyél.


De ezekhez ritkán kell nyúlni, szerintem bőven jó, hogy minden mást meg tudsz szerelni.

2014. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos nagyon érthetsz a bringaszereléshez.


Akkor nem kéne tudnod, mi kell a monoblokk, meg a racsni leszedéséhez?

2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Mindkettő célszerszámos.

És mindkettő típusfüggő.

Monoblokk csésze minimum 3 fajta van, racsni meg vagy 8, mármint leszedés szempontból.

2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!