Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tanuljak meg egykerekez...

Hogyan tanuljak meg egykerekezni biciklivel?

Figyelt kérdés
Mennyire számít hogy hány kg a bicikli? Vagy mi befolyásolja hogy mennyire könnyű?? Mert próbálgattam nem igen ment de egyik pár kg-s haverom meg akár egész utcán is végig megy a biciklimmel. persze ő tudd jól de könnyebb megtanulni egy olyan biciklin ami kevesebb kg??

2014. szept. 26. 22:27
 1/4 anonim válasza:
állítsd fel jó magasra a nyerget, és állítsd a váltót minél kisebb fokozatra. A teleszkóp szokott zavaró lenni, az első annyira nem de ha van az ülés alatt is az eléggé zavaró lehet eleinte. Még amit javasolni tudok, hogy keress egy olyan utcát ami egy kicsit emelkedik és ott próbálgasd amíg rá nem érzel, hogy mennyire kell megtekerni, hogy fent maradjon a bicikli eleje. Utána próbáld megtartani, majd ha ez mind megy akkor mehet sima úton is. :) én nekem sem ment de pár gyakorlás után ráéreztem és azóta addig megyek amíg jólesik :)
2014. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon irigyelek köszi a választ. nekem most teleszkópos van ülés alatt is de most fogok venni dirt-et remélem avval jobban fog menni a dolog :) Ment a zöld pacsi!
2014. szept. 27. 22:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy hogyan lehet első keréken menni az hogyan lehet megtanulni? :D
2014. szept. 27. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem (még nem mentem első keréken csak egykerekezni tudok) de kb olyasmi lehet hogy jól előre teszed a súlyod valamilyen módon és talán meg próbálod "húzni" felfele a pedált meg az első fékkel fékezni de dombon lefele tuti jobban megy ez. Vagyis csak egyszer fékezel egy nagyobbat hogy első keréken menj ( Újra le írom én még nem tudok és nem próbáltam első keréken menni.)
2014. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!