Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek veszélyes lenne...

Szerintetek veszélyes lenne Bécsben minden nap kerékpárral közlekedni a nagy forgalomban?

Figyelt kérdés
Lehet lesz ott munkám és spórolni akarok a költségeken azzal, hogy biciklivel közlekednék a városban. Csak hát az autósok mint tudjuk, nem mindig vigyáznak kellően a bringásokra. :(
2014. okt. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

És sajnos a bringások sem vigyáznak magukra.


Mikor elmegyek egy bringás mellet 40cm-re fel van háborodva. A pirosnál elmegy mellettem 2-7 cmre nem probléma. A piros után 3 méterrel már megelőzöm 30 centire mutogat.


Nem az autósnak fog keze lába eltörni, vigyázzatok magatokra ne csak az autóstól várjátok el.



A kérdésre válaszolva honnan tudnánk mi magyarok.

2014. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akikről most beszélsz, azok engem is irritálnak, méghozzá bringásként is.
2014. okt. 11. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

én new york utcáit szelem már 2 hónapja minden nap 2*30km-en át... itt a kresz szinte nem is létezik, semmit nem tartanak be az autósok, a forgalmas kereszteződésekben, hiába van ott a jelzőlámpa kell forgalomirányító rendőr is, mert senki nem foglalkozik a lámpákkal, az csak amolyan ajánlat...

bringával nagyon oda kell figyelni, az autósok egyszerűen levegőnek néznek.

veszélyes de magadra kell vigyázni, ne legyen a füledben fülhallgató meg mindig legyen a fényviszonyoknak megfelelő bringás szemüveg a szemeden, és ne spórolj a szemüvegen... Bp-n is bringáztam rengeteget, de ehhez képest am itt van, ott kulturált tötymörgős autóforgalom van, Bécsben bringával nem jártam, de Bécs-et mindig egy kulturáltabb Bp-hez hasonlítják.

2014. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Nem. Ott európai a közlekedéskultúra.

Az autós is megtartja az előírt minimum 1 m oldaltávot, nem úgy, mint itt egyesek.

2014. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En mindennap 60 km-ert tekerek plussz telente 4honapokat futarkodok es az a tapasztalatom hogy az autosok alapbol jofejek inkabb a gyoker gyalogosoktol es tapasutalatlan bringasoktol ( foleg a mezben tekero trekkingesek) -tol kell tartani..ha kiszamithatoan kozlekedsz es nem keringsz mint a golyafos a levegoben akkor nem para...s forgalomba tekerni kivullol nezve veszelyes csak de ha reszt veszel benne es alkslmazkodsz, foleg ha eloveszed az elozekeny jofejseg faktort meghalalja magat..egy a lenyeg tartsd be s zabalyokat es jardan sosenem mert brutal ciki es tahosag...:D
2014. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!