Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez hogy lehet? Ma este busz...

Ez hogy lehet? Ma este busz utan mentem kb 50-nel, de piroslampanal hirtelen fekezett, en keson reagaltam, elhuztam a kormanyt, nekimentem a padkanak es a busznak estem. (? )

Figyelt kérdés
Ma este busz utan mentem kb 50-nel,de piroslampanal hirtelen fekezett, en keson reagaltam ,elhuztam a kormanyt, nekimentem a padkanak es a busznak estem.(a buszsofor nemtudom hogy,de nem vette eszre) A hogy lehet,hogy csak a eses sebei fajnak,de semmi zuzodas,fejfajas, semmi nem faj? Eleg nagyot estem...

#BKV #esés #seb #biciklis esès
2014. nov. 11. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem te vagy véletlenül az a biciklis, aki hónapokkal ezelőtt felelőtlenül egy busz elé kivágott, és emiatt az elsodorta, és a biciklis bordái eltörtek?

Mert ha igen, akkor úgy látszik, nem tanultál eleget az előző esetből...

2014. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez hogy lehet?"

Úgy hogy nincs agyad. Városban, busz után 50-el csak egy háborodott barom megy. Illetve üzem közben láthatjuk az új utakat kereső természetes kiválasztódást :)

2014. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:

Tekerek vagy 27 éve, de lakott területen belül nem merek szélárnyékozni. Régen volt egy-két "majdnemem" és tanultam belőle. Én egyébként még "bátrabb" koromban is busz bal szélén mentem, úgy, hogy kiláttam és ha mégis jött a meglepődés, mellé tudtam gurulni.

Tudom, látom, hogy vannak őrültek ,akik képesek villamost is ütközőtől 1 m-re kergetni a városban (méghozzá bukó nélkül), de nekem csak egy életem van, beosztom.

2014. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem en voltan,de tanultam az esetbol,es tobbet nem csinalok ilyet
2014. nov. 12. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem repülsz neki kiálló dolgoknak és tudsz tompítani akkor elég jól meg lehet úszni a biciklis balesetet. Nekem pl. sín közé csúszott be az első kerekem kb. 30 km/h sebességgel, mondanom sem kell szépen előrerepültem pár métert, de megúsztam egy jó adag horzsolással, meg egy mélyebb sebbel, amit valszeg valamelyik bowden csinált. Biciklin utána meghúztam az egyik fékkart meg a váltókarokat, aztán mentem tovább. Máig nem értem, hogy bírta ki az első kerék, hogy 85 kilóval rajta keresztül estem át.
2014. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon estem neki a busznak, szóval akkor azért :)
2014. nov. 12. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Első, te idióta. Hol -vágott ki annál az esetnél a biciklis a busz elé? E gyenesen ment asávban, az út szélén, a busz meg elsodorta. Nem vágott ki sehova.
2014. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A kerékpársáv ott a buszsávban folytatódott, elsőbbséget kellett volna adnia a kerékpárosnak a busz számára. Ehelyett csak kivágott a busz elé, és meg is lett a baj. Hülye marha, és még engem idiótázol le.
2014. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:
47%
A kerékpársáv ott már régen véget ért. Közös busz- és kerékpársávon haladt a busz előtt. Egyszerüen hátulról elvitte a barom buszsofőr. Azonos sávban.
2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
pontosan. nem volt az a biciklis bűnös semmiben. a barom buszsofőr volt a bűnös. mellesleg, mi az, hogy nem látta? a biciklis jó ideig ment a busz előtt...
2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!