Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek érdemes ilyen...

Szerintetek érdemes ilyen időben elmenni biciklizni? Alkalmas a mai nap erre?

Figyelt kérdés
nem fogok elázni? Fog ma esni egyáltalán? Jó lenne már kimozdulni, nem birom ezt a bezártságot!

2014. dec. 23. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad le hol laksz, honnan tudjuk milyen ott az idő? De egyébként te tudod mennyire vagy fázós, mennyire bírod a hideget. Ha nem zavar, akkor miért ne?
2014. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Idokep.hu, koponyeg.hu-n meg tudod nézni az időjárást. Ha szél nem fúj akkor szerintem semmi akadálya sincs.
2014. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Jó lenne már kimozdulni, nem birom ezt a bezártságot!"

Akkor emeld fel a segged és mozdulj ki, mindenki így csinálja.

2014. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most már mindegy, rámsötétedett!
2014. dec. 23. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
én voltam :D el is ütött a kocsi, 2cm re tőlem előzött épp hogy elhagyott index nélkül fordult jobbra ,majd a semmi közepén nyomott egy satuféket igy sikeresen 35 40 el felnyaltam már csak azt bánom,hogy épp az nem eszembe,hogy pénzt kérjek az idiótától.
2014. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most értem haza Székesfehérvár->Lovasberény->Vereb->Pázmánd->Kápolnásnyék->Velence->Gárdony->Dinnyés->Pákozd->Székesfehérvár kis karikámról... ilyenkor télen csak ilyen kis köröket teszek, messzire én sem megyek, hátha úgy kell eljönni értem valahová... amúgy téli bringás ruhából egyszer kell bevásárolni, aztán 3-4-5 szezont ki lehet húzni 1 garnitúrával és onnantól kezdve nem kell felmerülnie ennek a kérdésnek...
2014. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tessék [link] . Ne tévesszen meg hogy ez egy hó térkép, ugyanis azt is mutatja hogy éppen merre felé esik az eső, és ez a csapadék térképpel ellentétben nem 24 óránként, hanem 10-15 percenként frissül. Ha a 100 kilométeres körzetedben sehol sem esik eső, nyugodtan elmehetsz tekerni 1-2 órára. Én úgy szoktam csinálni, hogy 3 új lapon megnyitom a hótérképet, 15 perc múlva frissítem a második lapot, a harmadik lapot még 15 perc elteltével frissítem, így a 3 lapot összehasonlítva nagyjából látni szoktam hogy merre halad az eső. Nem mondom hogy 100%-ig biztos módszer, de a megázás valószínűségét le lehet csökkenteni.
2015. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!