Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ebből a bicóból lehet/érdemes...

Ebből a bicóból lehet/érdemes freeride /light dh-t építeni és kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Mekkora telót bírna el? Most szeretnék építeni egy jo kis bicot

2015. jan. 3. 09:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem komoly dhra kéne hanem csak simán lejönni hegyről kisebb ugratókkal földúton
2015. jan. 4. 12:47
 12/15 anonim ***** válasza:
had kérdezzem meg, hol laksz?
2015. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És szerinted a földúton majd megtűrik az ugratóidat? Ember, az erdészek még a legeldugottabb helyeken is szétrombolják az ugrókat, ha ezt földúton kiviteleznéd még azelőtt lerombolnák az egészet, mielőtt megépítenéd, hacsak nem a tiéd a terület :D Rengeteg hely nem is alkalmas pálya építésére. Én nyáron találtam egy kisebb dombot, oda szerettem volna néhány ugrót építeni. Megnéztem, tarra volt vágva az egész, nagyon jó minőségűnek találtam. Az egész egy 50 méter hosszúságú szakasz volt, próbaképp lejöttem róla és szita lett a belsőgumim.
2015. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A budai hegyekben tudok olyan 6kmeres szakaszt ami tele van ugratókkal és nem rombolja le senki mer olyan mintha a természetes lenne mer ve van nőve fűvel meg minden nem nagy ugratók max 50 cm de utána ilyen meredek szarsag van
2015. jan. 4. 19:51
 15/15 A kérdező kommentje:
Amúgy Pesten
2015. jan. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!