Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ültetek már tandem kerékpáron?

Ültetek már tandem kerékpáron?

Figyelt kérdés

Kivel ültetek fel rá? Milyen élmény volt? Kivel ülnétek fel rá szívesen? Mekkora távot érdemes vele betervezni?

Bizalomépítést, kapcsolatépítést mennyire segíti a rendszeres tandemezés?

Elől vagy hátul nagyobb kihívás ülni?

Esetleg 3 vagy több személyes tandemet is próbált valaki?



2015. jan. 3. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem ülök olyan kétkerekű járműre amit nem én irányítok, egy vak ismerősömmel pedig rendszeresen tandemezünk, nem nagy szám pontosan ugyan úgy működik, mint egy bicikli.
2015. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,ültem,hátul.

Magam nem kerékpároztam volna egyedül,nehéz az egyensúlyom megtartani,túlságosan oda kellene figyelni,hogy egyáltalán haladjak.

Hátul ülve viszont csak tekerni kell,nem kell figyelni,hogy egyenesen maradjon a kormány,meg az út buckáira,lehet még körbe nézegetni is.

Csak olyan ember mögé ülnék föl,akiről biztos vagyok benne,hogy vigyáz,hogy ne legyen bajom veszélyhelyzetben .

Többeset még nem is láttam,csak tévén.

2015. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!