Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen téli időben kerékpározás...

Ilyen téli időben kerékpározáshoz, h érdemes öltözni?

Figyelt kérdés
kb . legalább 1 óra hosszás aktiv tekerés. picit inkább fázósan,vagy izzadósan? h az egészségesebb? nincsenek speciális kerékpározós öltözetem,és most nem is engedhetem meg magamnak a vásárlását.De ennek ellenére szeretnék biciklizni.

2015. jan. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én bringás cipõben, sportzokniban, jégeralsó beletûrve a zokniba, térdmelegítõ amit anyám horgolt, farmer vagy vászon nadrág, kamásli, 2 szàmmal nagyobb póló betûrve a jégeralsóba, sídzseki, csõsál az orromra is ráhúzva, totál betûrve a kabát alá, sapka, bukó, kesztyû, bringás szemüveg.
2015. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, amúgy 80-100km es edzéseket tolok így, az izzadás pedig nem gond, amíg meg nem állsz... de nem kell megállni.
2015. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szemüvegnél a párásodás ellen vmi trükk?vagy biciklis szemüvegnél nincs is ilyen gond?nekem viszont távollátó szemüveg kell.próbáltam énszemüveg nélkül tolni.de sajna szemem már elég megszokta a szemüveg viselést.kontaklencsét meg nem szeretem.
2015. jan. 5. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nincs sok megoldás rá, majdnem elkerülhetetlen, de szerintem pl egy ilyennél, mivel lyukas az orrodnál és a szádnál nem párásodna:

[link]

Egyébként nálam, ha aerobar-on 30 felett megyek akkor nem párásodik és hát aerobar-on nem is megyek 30 alatt :D Így meg csak akkor párásodik ha lassabban megyek, de olyankor lejebb szoktam húzni a sima Buff-ot az orrom alá és úgy azért elég elviselhető.

A másik meg, hogy mintha a merino-ból készült Buff-al kevésbé párásodna.

2015. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!