Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Maximum 70 ért milyen biciklit...

Maximum 70 ért milyen biciklit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami oldal, ahol budapesti kerékpárboltok kínálatát láthatnám? Ti milyet ajánlotok? 190cm vagyok és kb 105 kg. Leginkább hobbi célra lenne, boltbajárás, munkábajárás, kikapcsolódás. Nem kell, hogy legyen benne teleszkóp.
2015. jan. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gepida Alboin 200 CRS esetleg megfelelő lehet, de én azt mondom, mire szezon jön, addigra nyugodtan hozzátehetsz egy 40-50 ezret ahhoz a 70-hez, és vehetsz egy normális nem gagyi kerékpárt... főleg, hogy mázsa felett vagy.
2015. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért adok ki ennyit érte, mert nincs időm, vagy pénzem gyűjteni rá, csak van az a lélektani határ, amit nem fogok átlépni és ennél maximalizáltam. Ha komolyabb céljaim lennének vele, akkor egyértelmű, hogy gyűjtenék rá, de boltba járni és hétvégente elmenni tekerni, nekem sok az a 120 ezer érte.
2015. jan. 18. 20:03
 3/5 Dreigang ***** válasza:
Pl.: városi 3-as agyváltós gépek (itt ált. csak a fék a szűk kereszetmetszet), vagy régebbi, teleszkóp nélküli, masszívabb, acélvázas montik. És használtan.
2015. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ft-ban gondolkodsz, miközben szinte minden bringa külföldről jön, és bizony 200euróért nem kapsz minőséget, szart pedig senki nem ajánl szívesen. Szóval böngéssz neten, keress egyet 70 ért, vedd meg, csak majd ne csodálkozz, mikor rájössz, hogy ipari hulladékot vásároltál, ami nem bírja a terhelést, amit jelentesz a számára.
2015. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, jogos az érvelésed végülis... És köszi, hogy próbálkoztál ;)
2015. jan. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!