Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gáz ez a bicikli egy srácnak?...

Gáz ez a bicikli egy srácnak? (kép lenn)

Figyelt kérdés

jópár éve nem bicajoztam. lehet hogy gyakszira ezzel fogok bejárni mert valamivel mégis gyorsabb megoldás mint gyalog. elgondoltam hogy ha picit jobb idő lesz előszedem a kamrából, kicserélem a gumijait, szóval újra utcaképes állapotba hozom:) igazából sosem értettem hozzá hogy mi a "menő" és a "gáz" kategória bicajok terén amivel még nem is nevetik ki, nézik meg az embert, de igazából nem is erre mentem sosem. szóval már jópár éves bicajom van. 19 éves srác vagyok, és róla lenne szó:


[link]


köszi a válaszokat


2010. febr. 7. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz! Nem tudom, hogy jutott ilyen eszedbe, hogy ez a tok jo bico gond lenne.

Arra azert nagyon vigyazz, hogy ne hozd annyira super allapotba, mert akkor ellopjak!!! Biztonsagos legyen, es vegyel eros lakatokat hozza. Sajnos enyem tul szep volt, es el is vittek. Utana vettem egy kevesbe szepet, az meg meg van. Jo bicajozast!:)

2010. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért tisztítsd le:D
2010. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ííí ez de sz*rXD
2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
semmi baja csak csináld meg az első kereket
2010. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem gáz. Az egyik oszt.társamnak is ilyen van, vagy hasonló. Neten rendelték meg, bepipálták, h kéket, erre kihoztak neki egy piros-rózsaszínt. Ő meg azzal jár. Na akkor? Ez ahhoz képest tök jó...:)
2010. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!