Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon erdekel a dh sport es...

Nagyon erdekel a dh sport es vennek egy hd biciklit es 800 eurot szannek ra de nem tudom hogy milyent esetleg egy tapasztaltabb nem e tudna segiteni? Es meg erdekele hogy van valami"tanar"fele vagy hogyan lehet megtanulni azokat az ugratasi cseleket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
800 euróért nem fogsz dh bringát venni, még használtban sem nagyon. Ehhez kb a duplája kéne.
2015. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

800 EUR-ból vehetsz egy jobb dirtjump bicajt: [link]

Ezen megtanulod, az alap dolgokat. Amikor már tudod miről szól a DH-zás, akkor elkezdheted tervezni az igazi lejtőző bringádat kétszer ennyiből.

2015. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat en egy umf freddy 1 re gondoltam nem tudom az megfelene Es milyan tapaszlatok van velle. Vagy van jobb is aban az arkatekoriaban?
2015. jan. 26. 13:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg esetelg felmehetek 1000 eurora de annal fonebb nem igen szeretnek
2015. jan. 26. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába nem akarsz sokat költeni rá, a DH talán a legdrágább MTB-ág. Egy belépő szintű DH bringa árából már egy felső-közép kategóriás XC bringát is lehet venni. És akkor még meg sem vetted a védőfelszerelést...

Tapasztalatom nincs ebben, mert én XC-zek, de azért oda-oda pillantok időnként a többi MTB területre is.

2015. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
800-1000 kozott mar nagyon jo bicikliket lehet hasznaltan venni. A válság miatt az elmult honapokban láttam elég ertékes darabokat neten fél áron. Ha mindenképp vennél, akkor szakértovel menny el.
2015. jan. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 800-1000 euróért középkategóriás XC bringákat lehet venni, persze nagy a lutri benne. De ennyiért nem kapsz jó használt DH bicót, az drágább.
2015. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!