Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora kerekpart vegyek?

Mekkora kerekpart vegyek?

Figyelt kérdés
Orszaguti verseny kerekpart akarok venni.174 cm vagyok.Ugy olvastam,hogy 56 cm-es vazmeretu lenne a legidealisabb.54,58 talan ?Vhol az 58-asra azt irtak,hogy 170-190 cmre jo.Tudom nem tunik olyan nagy problemanak,de ha mar sokat koltok ra,meg sokaig meg is tartanam akkor olyat vennek,ami tenyleg nekem valo.Koszonom a segitseget!!Legjobban tapasztalt orszaguti hasznalok valaszat varom.
2010. febr. 8. 22:14
 1/2 anonim válasza:

Nekem egy épített országútim van, annál külön odafigyeltünk, hogy a vázméret a testmagasságomhoz illő legyen. Ha csak városban használnád, kevés km-ek megtételére, lehet nem vennéd észre, de hosszú távon mindenképp kiütközne a dolog, hogy kényelmetlen érzést okoz, szóval szerintem figyelj oda rá!

Szerintem amúgy az 54 centis /18"-os/ lenne oké neked.

Hajrá hozzá!

2010. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosz a tippet! Mar csak a biciklit kell kivalasztanom. Par napig meg biztos eltart
2010. febr. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!