Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan csaj, női ismerősötö...

Van olyan csaj, női ismerősötök, akinek nő létére férfi krómszínű, krómvázas montija van? Vagy olyan család, ahol 2 is van ilyen típusúból?

Figyelt kérdés

Mert engem egyszerűen irritálnak az ilyen bicajok,

hiába van nekem is egy, jó, hogy már több mint 10 éve

nem gyártják őket, régebben több volt, ma már ha nem is

a fehér holló kategória, de azért alaposan megritkultak...



2015. febr. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerencsére a bringások nagy többsége nem a színe alapján ítéli meg a bringákat...
2015. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezmiez a kérdés? :D

Nem értem - ha Neked van, mi ez a mérhetetlen ellenszenv?

És ha van ilyen nőismerősöm - és ha nekem van?

Anti fan-clubbot nyitunk, vagy mik a tervek..? :)

2015. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerek olyan kisiparost, akinek alpaka étkészlete van, 43-as lába és Ferenc a keresztneve.
2015. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs anti fan-club, csak nem vagyok benne biztos, hogy az enyém 100 %-ig krómvázas, tehát csak festék-e vagy valóban galvanizált...
2015. febr. 13. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha krómfesték van rajta, akkor kell lennie lakkrétegnek felette. Ha galvanizált, akkor nincs lakk.
2015. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elárulom,az a a váz amire rávan irva,hogy cro-mo,az króm váz, a szin pedig biztosan festett,mivel a vázban nincs annyi krom,hogy szép szint adjon neki. (10% alatt van)
2015. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint, amiket a Neuzer, Kelly's (millenium 2000, Next Generation) stb. gyártott ilyen színben, azok

nem galvanizáltak, csak króm-színűek? Nekem az egyik

szerelő azt mondta, ez (ami nekem, meg másoknak van) acél

váz, ami le van csiszolva és be galvanizálva. Azt nem tudom

milyen technikával, mint a Discovery-n láttam, folyadékba mártva, aztán amikor kiemelik fényes lesz, vagy beleégetik-e? Mert mintha hallottam volna olyasmit is, hogy van elektrolízises eljárás is a krómozásban, de ez csak ilyen sötétben való tapogatozás a részemről...

Szakértőknek előre is megköszönném a tájékoztatást!

2015. febr. 15. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!