Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy " baratunk" mindent megtesz azert, hogy tonkre tegye a kapcsolatunkat. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Kezdodott azzal, hogy tok rendes volt, mert mindenben segitett nekunk, allandoan jott es intezkedett, egy ido utan mar akkor is mikor nem hivtuk. Aztan folytataskent beprobalkozott nalam, en azota nem beszelek vele, de a parom Igen, es halalosan idegesit, hogy und hagyja magat befolyasolni... kozos uzletet akar vele stb.

2015. febr. 9. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Dobni baratot es parodat. Milyen ferfi aki meg haverkodik olyannal aki probalkozott nalad. A kozos uzletben el is akar majd adni?
2015. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tud a párod a "bepróbálkozásról" ?
2015. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
65%
A párod valószínűleg nem féltékeny típus és megbízik benned - okkal - és jól teszi, hogy nem cirkuszoil,. hiszen nem volt köztetek semmi, nem csaltad meg őt. Érdekes kérdés, hogy miért nem haragúdott meg a barátjára..? Talán azért, mert a te hűségednek köszönhetően nem lát benne riválist. Ugyanakkor nem a legokosabban gondolkodik, hiszen potenciális lehetőség nálad ez a pasi. Az üzletet nem feltétlenül kell a magánélettel keverni, ha pénzt hoz az üzlet, miért ne vágna bele?
2015. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Penzt lehet hogy hozna az uzlet, de en elgondolkodnek, hogy kedves partnernek milyen karakterje lehet? Ott is a hatam mogott intezkedne, ott is megbizhatatlan lenne? Ott is o akarna intezkedni, minden megbeszeles nelkul? Legfokeppen, bizhatnek e benne?
2015. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Haat most kirazott a hideg, Kedves 1# es valaszolo, mert egy ugyintezes alkalmaval kapott a paromtol meghatalmazast, es pont ezzel poenkodott, hogy most o akkor elad engem, es lobogtatta a papirokat a kezeben... Nem rohogtem! Hogy ezzel o mit akart burkoltan mondani azt sem ertem, de eleg Sz ar ul jott ki?!

Igen elmondtam a paromnak!

2015. febr. 9. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én megmondanám a páromnak hogy ezzel a pasival ne üzleteljen vagy elhagyom, mert ennek jó vége nem lesz, a befolyásolható embereket mindig kihasználják az ilyenek és ez a Te életedre is ki fog hatni.
2015. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan kakukkfióka típus. Nálad nem találta meg a számítását, a barátodnál igen. Ő beengedte a fészekbe. Most már csak az a dolga, hogy kitúrjon Téged és élősködjön a barátodon. A barátodnak nem lesz jó vége se akkor ha a barátoddal maradsz, se akkor ha eltűnsz az életéből. Kérdés, hogy ha ő annyira gyenge, hogy ennek az embernek aláveti az életét akkor hogy irányítja a kapcsolatotokat, hogy bízhatsz meg benne, hogy más dolgokban erős lesz. Nem mondom, hogy azonnal hagyd el, de szembesítsd a Benned felmerülő kérdésekkel.
2015. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!