Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások! Milyen átlagokat...

Bringások! Milyen átlagokat tekertek egyedül sík terepen?

Figyelt kérdés

Itt nincs név, nem kell hozzáadni +5-10 km/h-kat, mindenki csak őszintén, mert azt tapasztaltam, hogy ebben sokat túloznak a bringások. Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen átlagokra képes egyedül, tehát nem bolyozva. Légyszi írjátok oda, hogy milyen bringával (monti, országút, trekking, egyebek) és hogy mennyi ideje tekertek, évente átlag hány kilométert.


Akkor kezdem én: amatőr országútisként 27 körüli átlagokra vagyok képes (tudom, hogy nem túl acélos :) ) és 3 éve tekerek rendszeresen, évi 3-4 ezer kilométer között.


2015. febr. 20. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

outival 20km-en 31-es átlag, 100km-en és a fölött 25, a legnagyobb napi távom, Székesfehérvár-Balatonkör-Székesfehérvár.

Montival (29) meg még soha nem néztem, azzal terepre járok, nem érdekel ott a sebesség.

2015. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Outizok, dombság a lakhelyem, így nincs alkalmam nagyon síkon tekerni, de nem is bánom. :D

Legjobb időm amit mértem, az 69 km 29-es átlaggal, 323 m-es szintkülönbséggel. Nem hoztam ki magamból a maximumot.


A Balaton-felvidék maratont tavaly 28-as átlaggal nyomtam le, 105 km, 890 m szintkülönbség. Akkor és ott ennyire voltam képes. Idén cél a 30 feletti átlag. :) 20/F

2015. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Városban, ha nem nézzük a lámpákat akkor elvileg 27km/h körüli(lámpákkal 20 körül), városi montival, de hogy őszinte legyek annyira nem bízom a sebességmérőben, szerintem nem megyek ennyivel, habár nagyon nagyon ritkán érnek utol kerékpárosok, mondjuk ennek lehet az az oka, hogy az outisok a biciklis utak ellenére is inkább az úttesten mennek, így nem nagyon találkozom velük ahol tekerek.

Jah igen és ez kb 30-50 km-re nézve.

2015. febr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!