Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valami értelme annak...

Van valami értelme annak ahogy biciklizek így egyedül, magányosan?

Figyelt kérdés

Sokszor csak körbetekerem biciklivel a nem túl nagy településemet, az olyan 5 km. Valamikor elmegyek a 2 km-re lévő szomszéd településig, vagy azon túl a megyehatárig ami kb. 5 km-re lehet innen.

Mostanában inkább a másik irányba megyek, egy másik szomszéd településre ami 7 km-re van innen, aztán valamikor ott annak a környékén is biciklizek valamennyit. 15-20 km-nél összesen egyszerre ritkán megyek többet, és mindig csak itt a már unalmas környéken.

Múltkor meg tavaly mentem egyszer kb. 30 km-t, és még tavaly egy alkalommal 47 km-t, de ezek ritkák.

Van bármi értelme annak, amit csinálok?

18/F


2014. aug. 22. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy nincs :)
2014. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem unatkozol, friss levegőt szívsz, mozogsz ... van értelme
2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészség megőrzésnek is remek. 14 éves koromig bicajoztam aztán 17 évesen megint elkezdtem :) szerintem tök jó, sokan vannak így.
2014. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én általában egyedül megyek, ha edzek, akkor legalább 60-70 km-t letekerek. Azért jó egyedül, mert a saját tempódban tudsz menni, zene a fülben, és csapathatod.
2014. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Valszeg nem is érdekel a bringázás. Ha érdekelne a dolog, akkor már 80 km-s sugarú körben ismernél minden utat. Pedig bringával felfedezni a vidéket rohadt jó dolog :)
2014. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ennek semmi értelme,inkább faszbúkozzál.

Vagy tudom még ajánlani a VV7-et esetleg éjjel nappal budapest.

2014. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lazítasz fél-egy órát, kikapcsolódsz, ennyi. Én is csak ritkán szánom rá magam a tekergőzésre, akkor mondjuk a 30km a minimum, és inkább 100 körül szoktam menni. Ha olyanom van, akkor 300-at is, de azt talán évi egyszer. Bringa kérdése is a dolog, ha valami csotrogányod van, akkor az talán nem is alkalmas hosszabb túrára.
2015. ápr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor munkából jövök haza és utálok hazajönni, tekerek keresztül-kasul itt az utcákon a környéken, nézelődök, élvezem a menetszelet, a napsütést stb., néha ez a napom fénypontja.

Ne hallgass a bumburnyákokra, nem tudnak különbséget tenni sport és sport között. Ennyi erővel lőjünk le minden sántát, mert szar ember aki nem tud 10 km-t lefutni.

Csináld, ami jólesik, mozgásból kevés is számít, jót teszel magadnak, és kisimultabb leszel, a körülötted lévőknek is jó.


Zenével a fülben biciklizni pedig szabálysértő.

2015. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Zenével a fülben biciklizni pedig szabálysértő."


Baromságokat írni nem szabálysértő?

2015. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!