Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora sullyal kell szamolni...

Mekkora sullyal kell szamolni egy hosszabb kerekpartura soran?

Figyelt kérdés
Trekkingemre csak nyeregcsore rogzitheto csomagtartot tudok tenni, ami max 10 kiloval terhelheto. Ez eleg lehet egy tobbnapos felszereleshez? Hany kg lehet a sator, halozsak, kaja, egyeb dolgok...?

2015. márc. 4. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé határeset, de lehet több, mint 10 kiló.

Megvetted már a csomagtartót? Mert én találtam egy olyan nyeregcsőre rögzíthetőt, amire 15 kg van írva és el is bírja, bár nem mértem le grammra a csomagot.

[link]


vagy van ilyen is, bár ez vagy 30 rugó, ez tényleg nagyon drága, de a katalógus szerint 25 kilót bír:

[link]


Egyébként hogy lehet az, hogy egy trekkingre nem tudsz tenni csomagtartót? Hát az az értelme...

2015. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon durva nem? En se ertem. Kross evado 4em van, es a hatso kerek tengelynel nincsenek plusz furatok h barmit is ra tudj rogziteni. Raadasul ahol a kereket rogzited az is sullyesztett.

koszi amiket kuldtel meg fogom nezni oket!

2015. márc. 5. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!