Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szentendréről hogy (hol) kell...

Szentendréről hogy (hol) kell felmenni a Pilisbe (úgy, hogy ne kelljen tolni a bringát)?

Figyelt kérdés

Tehát, ha valaki Pest felől megy Szentendrén a kerékpárúton lent a duna mellett és fel szeretne menni a pilisi kerékpárútra az hol teheti meg anélkül, hogy a vásáron és a kockaköveken keresztül kéne tolnia a bringát?

Lehetőleg a Szentlászlói útra szeretnék kiérni mivel ugye az visz fel a pilis bringaútra. Persze ideális lenne, hogy nem megyek le a dunapartra hanem végig a 11-esen csak ott ugye tilos:( ("erre való a googlemaps"-es hozzászólások légyszi kíméljenek).

Előre is köszi. Építő jellegű válaszokat upvot-al honorálom, leszavazni senkit nem fogok:)



2015. márc. 20. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen a címen találsz egy kézzel rajzolt térképvázlatot:

[link]

Ennek a jobb alsó sarka közelében van a kérdezett rész.

A Pilis/Visegrádi-hegység felé a Duna-parti bicikliúton csak az Omszki-tóig szoktam menni, onnan pedig a vázlat szerint a Budakalász -> Pomáz -> Szentendre, Római sánc utca útvonalon szoktam menni. Innen alig 3 km-t kell a 11-esen menni, és odaérsz a Pilisszentlászlói elágazáshoz. Nekem úgy rémlik, hogy ezen a szakaszon nincs a kerékpározni tilos tábla.

Bár a Pomáz - Szentendre szakasz egy viszonylag keskeny út, országúti biciklivel is jól járható.

2015. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy miért nem akarsz menni Budakalász->Szentendre közötti bringaútnak csúfolt, de még járdának is rossz minőségű valamin.:)

Amúgy SAJNOS a 11-es azon szakasza biztosan(voltam már arra) bringatilos nekem is az lenne szuper ha arra mehetnék, de amint tudom itt viszonylag gyakran szoktak is ellenőrizni.

Itt van egy utcakép a Dobogókői és 11-es út kereszteződésnél, Szentendre felé kint van a "merci tábla":(

[link] ,19.06919,3a,75y,7.65h,74.56t/data=!3m4!1e1!3m2!1serXFARYAtwyYYIGlCYwq9A!2e0?hl=en

2015. márc. 20. 17:16
 3/7 A kérdező kommentje:
de azért ment az upvote köszi a választ:)
2015. márc. 20. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

A Pomáz -> Szentendre szakaszt nem írtam le elég részletesen. Most pótolom:

Pomázról a templomtól jobbra, a Luppa Vidor utca -> Bem József utca -> Susnyár dűlő útvonalon megyek át Szentendrére. Ez már Szentendrén a Pomázi útba az meg a Római Sánc utcába torkollik és az ér ki a 11-es útra. Innen a 11-esen szoktam menni a Pilisszentlászlói elágazásig (lámpa), de ahogy nézem a térképet kis utcákon a 11-es kikerülésével is át lehet jutni a Szentlászlói útra.

2015. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha még bárki tud rá bármilyen alternatívát írjon légyszi.

2015. márc. 22. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Versenybringával vagy, és nem tudod elhagyni a betonutat? Kb. 20-szor voltam Dobogókőn, és még sosem jutott eszembe, hogy a Duna-part felé menjek...


Az általad belinkelt helyen különben az ott látható üzletház mögött tovább lehet menni Szentendre felé kijelölt bringaúton (ami valójában valami szervizútféleség, ha jól emlékszem, de tábla mindenesetre van, és talán van olyan jó minőségű az út, hogy versennyel is járható legyen).

2015. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen országútival vagyok és tudom, hogy ott lehet lemenni a bringaútra (ami a Dunapart mellett megy) csak innen felmenni a Szentlászlói útra a problémás.
2015. márc. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!