Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma egy kicsit többet ettem a...

Ma egy kicsit többet ettem a kelleténél szálkásításnál.1.5g ch helyett, kb 3.5-4g/tskgot vittem ma be. Sok zsír fog 1 nap alatt felmenni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább volt 1 nap visszatöltésed, ha néha csinálod, elméletileg felpörgeti az anyagcserét, szóval annyira nem nagy gond.
2015. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem egy nap alatt hízik senki. Elöttem is írták, kb 10 naponta még jó is egy-két nap visszatöltés.
2015. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ma én is megugrotta, rendesen, próbálok 100g-ot enni, de ma lett 160-200g is.
2015. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy ilyen fehérlisztes szarokat ettem...
2015. febr. 6. 20:50
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Nem gond. 3-4 nap átlaga számít. Azt a kis fehérlisztes inzulincsúcsot meg bőven lekövették az edzés által megfelelően inzulinérzékeny állapotban tartott izomsejtjeid.
2015. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!