Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel csinájátok a felhúzá...

Mennyivel csinájátok a felhúzást? Meddig érdemes felmenni?

Figyelt kérdés
Kicsit féltem az izületeimet és nem nagyon akarok 200 kg fölé menni. Ez hátrártatja a fejlődésemet ha ennyinél megállok pedig lehet menne több is? Számít, hogy 200-al vagy 250-el csinálom? Úgy értem ilyen súlyoknál még nőhet tőle az izom? Mert nekem az a logikám, hogy egy szint felett már csak az erő fejlődik és az izom nem lesz látványosan nagyobb. Vagy ez hülyeség?
2014. aug. 4. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szerintem fontosabb, hogy erős legyen az ember, mint hogy izmos?
2014. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
Ez a testépítés rész, nem a súlyemelés. :) A testépítés pedig az izmokról szól, nem a minél nagyobb súlyok megmozgatásáról.
2014. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyival húzz fel, hogy a max súllyal amire felmész kb 4-6 ismétlést még tudj végezni. Tehát felmész piramisban és kb ez lesz a vége. Nem kell 1 ismétléses maxra menni.
2014. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!