Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 literes ásványvízes flakonba...

2 literes ásványvízes flakonba megtöltöt homok hány kg-ot ér el?

Figyelt kérdés
Vagy milyen egyéb házilag is elérhető bicepszedzést ajánlotok?

2014. dec. 6. 21:12
 1/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Vödör megtöltve és törülköző vagy kötél a fülére, hogy rendesen tudd behúzni. Vagy szerezhetsz vasbetont a két végére meg mehet beton. De ha bicepszezni akarsz, akkor csimpaszkodj fel egy fára és húzódzkodj.
2014. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
A húzódzkodás a legegyszerűbb, mert nem kell eleinte súly. Így akartam írni. *
2014. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én jelenleg a majdnem 0 izomnál vagyok. Szeretném növelni a bicepszemet, hogy mégjobb csajokat tudjak leszólítani gond nélkül éshogy ne én legyek az a srác akitől bármikor lehet kölcsönkérni pénzt úgyse tud megfélemlíteni srác
2014. dec. 6. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A homok sürüsége 2700 kg/köbméter.

Két liter homok tehát (átlagosan) 5kg 40 dkg.

2014. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor majd, ha nem kell annyit tanulnom és nem lesz semmi dolgom bemegyek és megtöltök pár palackot :)

Egyébként ti tudtok másik dolgot amivel még meglehet tölteni egy palackot és tudom emelgetni?

2014. dec. 6. 21:24
 6/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Beton is mehet bele. Úgy nehezebb lesz. De ha spórolsz egy kicsit, akkor egész olcsón lehet súlyokat venni használtan. Csak vigyázz át ne b**sszanak.
2014. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
De ne csak bicepszre eddz. Teljes testre. Eleve több izomtömeget tudsz felpakolni, ha teljes testre mész.
2014. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtöltötted homokkal, nyomd fel vízzel. A nedves homok jóbal nehezebb.
2014. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!