Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Trekkinget kellene vennem, jó...

Trekkinget kellene vennem, jó lesz?

Figyelt kérdés

A legfontosabb szempontom, hogy "ülve" lehessen megülni, kényelmesen.


Most otthon vagyok, így egyelőre szinte csak földes utakon használnám, néha kicsit traktornyomos.

Néha mennék vele Velence körre, ami aszfaltos.

Később munka miatt naponta mennék-jönnék vasútállomásra (2x2,5km) aszfalton (ez még nem 100%, ha nagyon féltem, akkor a régimmel mennék)


Nem szoktam nagyon száguldani (~20km/h), és ha nagyon hepehupás a terep, óvatosan megyek.

A rázkódás nem is zavar, csak szeretném, ha a bringa sem menne tönkre, és az én hátam/térdem/csuklóm sem (most egybebringám van, semmit nem tompít).


Mentem már elég sokat olcsó mtb-al, de sem az ülőhelyzet nem tetszik/kényelmes, sem az aszfalton közlekedés vele (hogy nem olyan lightos a bringa, hogy pl néhány pillanatig elengedem a kormányt, míg előveszek egy zsepit,telefont, ..)


Még csak tervezem hogy veszek majd, de olyan 50-80 ezer között szánnék rá.

Ha mtb-ot ajánlanátok, akkor abból is van olyan, amin ülni kell, nem előredőlni?


(és még egy: mennyi időnként ajánlott szervizbe vinni egy akármilyen bringát?)



2015. ápr. 17. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Trekkingen jobb az üléshelyzet. Egyenes a hátad. Használtan már ha szerencséd van, bírsz venni olyat ami Deore alkatrészekkel van szerelve. Vagy esetleg egy agyváltós is jó lehet.
2015. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!