Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha nem futok jól de elkezdek...

Ha nem futok jól de elkezdek suliba járni biciklivel az is javít az állóképességemen, és jobban fogok futni? Vagy inkább menjek el futni?

Figyelt kérdés
Kb.2szer 25percet jelent az hogyha biciklivel megyek suliba, kb 2x10km. Nagyon zavar hogy tesin mindig én vagyok a legrosszabb futó. Azért gondoltam inkább a biciklire mert azt szeretem meg multkor elmentem futni és csiga tempóba tudtam futni 10percet:/ Ha tudtok még valami jó állóképesség fejlesztő gyakorlatot azt is mondjátok légyszi. És kb.mennyi idő után lehet észrevenni a fejlődést?
2015. ápr. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezés, futás különböző formákban, tekerés.
2015. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futásnál akár 1 hónap alatt is sokat fejlődhetsz. Főleg úgy ha eddig nem nagyon mozogtál, az elején elég látványosan lehet...
2015. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld az intervallum futást,legalább is nekem a bringázásnál bevált :)
2015. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt nem hiszem el!


Éppen ilyen jellegű kérdést akartam kiírni.

Konkrétan ezt: ha abszolút kezdő vagyok futásban és ezért túl hamar kifulladok, így csak kudarc ér, segíthet-e a kerékpározás az állóképesség megalapozásában? Ugyanis a kerékpározást szeretem, és az jobban is megy, ezért azt nyomatnám még komolyabban. Ez mennyiben segítene állóképesség és futás tekintetében?

2015. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!