Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora terhelést bír el egy...

Józsi91 kérdése:

Mekkora terhelést bír el egy összteleszkopos kerékpár?

Figyelt kérdés
Elég sokat ülök és tanulok ezért 100 a kilót ütöm és mivel még eddig ilyen típusú kerékpárom nem volt, szeretném tudni, hogy biztos elbírna-e, nem vagyok otthon a kerékpár típusokban ezért csatolok egy képet is. Nem szeretnék kidobni feleslegesen pénzt, mert az nincs, a régit kerékpáromat most már nem tudom tovább javítgatni és kell egy újat vegyek, kérlek segítsetek. ( kb. valami ilyesmire gondoltam: [link] )

#összteleszkópos kerékpár
2015. máj. 11. 00:44
 1/8 anonim válasza:
Szerintem elbírna,120 kg a teherbírása (elvileg)
2015. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tesco rugós fostaliga 12 éves gyerekek alatt is tönkremegy... Ez nem teleszkóp, csak egy rugó...

Értem én, hogy csili vili, szép a festése, de a legolcsóbb leggagyibb alkatrészek alkotják.

2015. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
kibír. apumnak merev vázasa van acél az kibírja a 110 et de a gyengébb össztelós is kibírta
2015. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit mondtok, az alumínium vagy az acélváz a jobb? Persze nem a súly, hanem a tartósság szempontjából.
2015. máj. 11. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani mindenféle típus ismeret nélkül... Mindkettőből van jó is és szar is.
2015. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az MTB acél vázas kerékpár olyan 60 ezertől arra mit mondanál? Amúgy az van a képen is.
2015. máj. 11. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit már korábban is írtam, egy teszko rugós használhatatlan ipari hulladék.
2015. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyet ne vegyél, pláne mázsás testtömeggel. Ahogy fentebb írták, gyerekek alatt széthullik.

Ha van 60-70k pénzed, abból már vehetsz olyan HASZNÁLT MEREVFARÚ kerékpárt, ami nem a legalja alkatrészekből van összeollózva, és el is bír téged. Újonnan min 100-130k-t kéne kicsengetned egy igazi kerékpárért.

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, itt megláthatod, mennyit érnek ezek a csoda csilivili összteleszkópos MÉH-telep szökevények:

[link]

2015. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!