Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy hűtőgép kompresszorral...

Egy hűtőgép kompresszorral fel lehet fújni megfelelő nyomásúra egy országúti kereket?

Figyelt kérdés
Ez olyan 8-9 bar, ennyit bír fújni egy ilyen kompresszor?

2015. máj. 28. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényeget? Nem tudom milyen a kompresszorod kiépítése!

Nem kell levenni semmit, ha biztosítani tudod, hogy a kompresszor nyomóoldalán ne legyen a megindulás pillanatában (ellen)nyomás, ami esetleg az utánakötött tartályban lehetséges, vagy egy elzárócsap képében zárja a Kijáratot...

2015. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, mikor elinditottam, akkor a tömlőből kijövő levegő mindig a szabad levegőbe ment, es utana kötöttem ra a gumira. Akkor meg vagy a tömlő van elérve, vagy nem tudom mi mert, így is csak puhára birom fújni, 5 bar-tol biztos nincs több...
2015. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mekkora hűtőnek a kompresszora, meg az se, hogy jó-e a membránja.
2015. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!