Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok?

Milyen kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy kb. 100 ezer Ft értékben milyen kerékpárt ajánlotok? Annyira nem vagyok otthon a témában. Amire használnám az városi közlekedés, de ha úgy adódik földúton is megállja a helyét, ezért MTB-ra gondoltam.


Konkrétan amit kinéztem az egy Nopeus S750 FE Man. Tudtok róla mondani valamit? Jó? Rossz? Vagy esetleg mást ajánlani ennyi pénzért.


Köszönöm!!



2015. jún. 2. 21:12
 1/7 Gabci von T1 ***** válasza:
Attól függ, mennyire akarod kemény terepre vinni. Ha "csak" földút néha néha, és inkább város, akkor jobban jársz egy cruiserrel, pl Merida Speeder sorozat. 100ért inkább felsőbb kategóriás használtat keress, apro.bikemag.hu, testbike bolha.
2015. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Újonnan szeretnék vásárolni. De köszönöm a választ! :)
2015. jún. 2. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre sokkal jobb egy tracking. Főleg ha városban használod többet.

Ha használt bringa is jó, akkor meg sokkal jobbat is kaphatsz. Vannak fél egy éves eladó bringák is.

Először döntsd el, hogy hogyan és mire használnád leginkább.

2015. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amit a 3. ajánl a treking nek irják és ejtik,nem tracking nak.

és cross (fajta) bringát ajánlanék aneve is erre utal kerszt(ül sokmindenen)

sportosabb mint trekingek,és viszonylag robosztus felépitésüek.

2015. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak város néha terep ott a btwin rockrider a decatlonba. Arra az is tökéletes

ha bármi kérdésed van írj nyudgodtan

----------

üdv:Egy freerideer(umf hardy3)

2015. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én nem vennék MTB-t városi használatra. Földúton egy (cross) trekking is elmegy, komolyabb terepre meg semelyik 100k-s bicikli se való szerintem.


[link]

100k-ból talán nem jön ki, de 110k-ért szerintem már lehet találni, vagy alkudni kell.

2015. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A " ha úgy adódik földúton is megállja a helyét" felhasználásra egy 100rugó bringa alkalmas. pláne mivel inkább városban küldené.

jó a nopeus,de a gumikat gyorsan cseréld le,ha nem vagy 100kg.

2015. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!