Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi oka lehet egy kipróbált...

Mi oka lehet egy kipróbált százéves nyereg kényelmetlenségének az új bringán?

Figyelt kérdés

Van egy száz éves montim, rajta száz éves nyereg. Agyonhasznált de halál kényelmes. Betétes gatyában de utcaiban is, 100 km felett is jó.


Na új montit vettem. A gyári nyereg egy szar, nem újdonság. Gondoltam mit kínlódjak új nyereggel áttettem a régi kipróbált nyerget.

És: szar. Kényelmetlen mint állat. Állítgatom, fel le előre hátra-csak rosszabb.

Vissza a régi montira: ott jó.


???


Az új monti mérethelyes nekem (lábak, felkar, felsőtest hosszához belőve). A régi monti meg egy nálam 1 fejjel magasabb fickótól megörökölt igazából nem is nekem mérethelyes.

Eredmény: a régi halál kényelmes, az új meg-hát nem kényelmetlen de nem is jó.

Állítom ezt azt jobb nem lesz.


????


Ötlet?

Főleg a nyereg durva. Hát ha jó volt a régi csak jónak kéne lenni az újon!


2015. jún. 8. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Új bringán a világ legkényelmesebb nyerge is új pozícióban töri a fenekedet... Be kell még törnie a nyeregnek os és a seggednek is.
2015. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A mai nyergek nem tudnak betörni sztem. A régi bőr nyergek felvették a bringás seggének alapját idővel és elején kínzóeszközből a világ legkényelmesebb dolgává váltak.

De egy mai nyereg műbőr fém pálca és szivacs. Ez nem fog betörni max szétkopni.

2015. jún. 8. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
az ugyan az
2015. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!