Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?

Milyen kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szükségem lenne egy kerékpárra.Igazából sport miatt kellene, használnám túrázni, de nem nagyon terepre,de földesúton mennék vele,aszfaltoson,betonon stb. Nem márkásra gondoltam, csak néha néha 1-1 hétvégén mennék el ide-oda kisseb távok max 10-20km.

Mit ajánlotok?



2015. jún. 20. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá?
2015. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, tényleg csak néha használnám, úgy hogy nem sokat, maximum 40-50ezer.
2015. jún. 22. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy használt trekkinget vegyél.
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Márkát tudnál mondani? Meg hogy mire figyeljek? Én is használtba gondolkodtam.
2015. jún. 22. 11:43
 5/7 anonim válasza:

Szia!

A klasszikus trekking vagy a cross trekking kerékpárt ajánlanám. A klasszikus trekking általában felszerelt( van rajta eredetileg csomagtartó, lámpa, sárvédő), ezzel kényelmesen lehet tekerni, de a gyors tempó egy idő után fárasztó lehet.

A crossok csupasz bringák. Tehát nincs rajtuk lámpa, sárvédő, csomagtartó, ezeket nekünk kell külön megvennünk. De sokkal sportosabb mint a klasszikus trekking. Gyorsabban és lendületesebben lehet velük haladni.

A szlovák Dema, Kellys, és a magyar Schwinn Csepel is jó kerékpárokat dob piacra.

Ha használt bringában gondolkodsz, figyelj az állapotára. mikor volt utoljára szervizben? Az agyak mikor láttak utoljára zsírt? A kormánycsapágy lóg esetleg? Vagy van-e nyolcas, felütés az abroncsokban? A külsők felülete repedezett? Egyszóval odafigyeltek rá, vagy elhanyagolták?

És azt írtad, hogy keveset használnád, de ez gyakran megváltozik ha az ember alatt egy jó kerékpár van.


Remélem segítettem.

2015. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi szépen, ez sokat segít! :)
2015. jún. 22. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
STX, Deore, Alivio alkatrészek, és kazettás agy legyen rajta. Alu vagy CrMo váz. Márka mind1.
2015. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!