Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 150 kilos elhizott embernek...

150 kilos elhizott embernek milyen bringa valo?

Figyelt kérdés
Monti városi verseny? mennyi a sulyhatár? mindennél más? használtis jo? tescos? vagy az hülyeség?
2015. júl. 3. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez már olyan amit csak szaküzletben tudnak megoldani. Nem lenne célszerűbb egy szobakerékpár s pár hónap edzés s fogyás után egy rendes?
2015. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bevásárlóközpontos bringák szerintem felejtős. A szakboltban majd megmondják. Én száz kilós vagyok, és a mountenbikeom százhúsz kilóig ajánlott csak.
2015. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Postáskerékpárok néha felbukkannak használtan, azok tuti bírják a 150 kilót. Egyébként igen, szaküzlet, de olcsó nem lesz.
2015. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb bringa sokkal nagyobb terhelést kap egy 70kg os mozgékony embertől, aki 30as tempóval belerepeszt egy kátyúba mint egy 150kgostól aki nem képes úgysem másra, mint lassan cammogni.
2015. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!