Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi kalóriabevitel fogyáshoz...

Napi kalóriabevitel fogyáshoz egy erősen elhízott embernek lehet 6880 kJ?

Figyelt kérdés

Egy BMI - számítás után ezt javasolta a "gép": Ha fogyni akar, egyen napi 5-ször úgy, hogy egy porció tartalmazzon:


1376 kJ-t, amiből

20 gramm fehérje,

37 gramm sacharid és

11 gramm zsír.


2013. márc. 2. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

6880 kilojoules = 1 644.35946 kilocalories. Elég kevés. Az arányok is rosszak szerintem.

Itt [link] írd be a súlyod életkorod ilyesmid és kiirja kb mennyi a napi alapanyagcsere szükségleted.

2013. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég. Ha erősen el vagy hízva, akkor muszáj ennyit elvenni, mert különben nagyon lassan fogsz lefogyni.
2013. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál nagyon kevés első ránézésre is, ha kövérebb vagy akkor a fogyózás is több kalóriával kell hogy induljon mint pl egy 60kg-os személynek, utána ezt fokozatosan csökkenteni kell ahogy megy le a súlyod, erre jobbak azok a diéták ahol testsúlykilogrammra adják meg a kalóriát vagy a tápanyagmennyiséget (pl.: szálkásító diéta). Gyors fogyás soha nem jó, főleg ha nagy a túlsúlyod, a végeredmény sokkal rosszabb ilyenkor mint egy rendes 1kg/hét fogyásnál.
2013. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyomor: térfogat.


Kaja -> megtölti ezt a térfogatot.

Jóllakottság: eleget tömtük a majmot.


Kalória, az meg mi fán terem? Vajon egészséges? O.o


Normális ételeket kell enni, ha kalóriát számolsz akkor is. 20g fehérjéhez és 11g zsírhoz az a 37g szénhidrát.. ha csak zöldséget eszel, fél falat húst, akkor kb. kijöhet ez, így a szénhidrát többnyire fel nem szívódó rost, de egyébként 20g+37g+11g ez egy étkezés körülbelül :)

2013. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kijavítanám az előző írásomat, nem vettem figyelembe hogy egy adagot kérdeztél, átsiklottam felette és napinak gondoltam, ezért vedd úgy mintha le se írtam volna.
2013. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!