Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek, ha...

Milyen kerékpárt vegyek, ha fontos a sebesség, és a kényelem?

Figyelt kérdés

Mennyire kényelmes egy országúti bicikli?


Ha jól tudom akkor a fitness kerékpár van erre a célra. Ezekkel mennyire lehet gyorsan menni?



2015. júl. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A fitness kerekpar az ugye egy tok normál orszaguti, csak egyenes kormannyal. Az orszaguti nem kifejezetten kényelemre van kialakitva, de szerintem egy orszaguti is tud kényelmes lenni, persze ha jol van beállítva... Amugy ott a rekumbens, a fekvokerekpar, annál kenyelmesebb tuti nincs, es egyben azokkal igen magas átlagsebességet lehet produkalni.
2015. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük már hozzá, hogy egy rekumbens olyan 300ezertől indul, használtan.

Országúti alapvetően nem épp kényelmes viselet, bár a Merida Ride szériája elvileg a konfortos geora épít.

Alapvetően a legjobb választás, ha nem vagy versenyorientált szerintem egy cross-trekking lenne.

2015. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy a méreteidhez helyesen megválasztott és beállított országúti tökéletesen kényelmes... nem majd a profik leélik a fél életüket egy egy kényelmetlen bringa nyergében...
2015. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tothp ***** válasza:

Országútit is nagyon jól be lehet lőni kényelmesre. nem egyszerű, és gyakran sok pénzbe kerül.

Egy jó kis túrabicikli (trekking) teló nélkül, keskeny gumikkal jó lehet.

2015. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fontos a sebesseg:

-merev vaz,

-nagy kerek.


Ha fontos a kenyelem:

-egy karosszek otthonra.

2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!