Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A fixisek hogy állnak még?

A fixisek hogy állnak még?

Figyelt kérdés
Mármint a fék nélküli fixisekre gondolok, természetesen :D

2015. júl. 28. 19:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
A jó fixista pont olyan ritka, mint az a nő, aki TÉNYLEG tud járni magassarkúban. 10-ből 10 azt hiszi, neki ez megy, de ha kívülről nézi az ember, akkor 10-ből 1 van, aki hiteles.
2015. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 tothp ***** válasza:
vagy inkább 50:1
2015. aug. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meg a hasonlatot! :D
2015. aug. 5. 07:56
 24/38 anonim válasza:
36%
Sok gyökér! Nem csak skideléssel lehet megállni ellentartással lassítani is. Aki meg tud bringázni az nem áll meg minden pirosnál vagy bármi akadálynál mert ,,mindig van egy kiút". Nem tudom hány Alleycatot láttatok de akik kimennek Nyc-be versenyezni fék nélkül azok se bajlódnak fékezéssel. Azért ezt érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=T8uAhd3vOYw
2015. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ez most egyébként irónia volt? Az első két percben nagyjából 8 olyan helyzetet láthatunk, ahol életveszélyes manővereket hajt végre a delikvens, akadályozza a forgalmat, veszélyezteti a többi közlekedőt. Kb. a legparasztabb merdzós bézbollütős taxis is kulturáltabban közlekedik.. Nyilván most megúszták, mert egy balesethez legtöbször két hülye kell, de az ő esetükben az első már meg is van.
2015. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Wadmalac ***** válasza:

"Aki meg tud bringázni az nem áll meg minden pirosnál vagy bármi akadálynál mert ,,mindig van egy kiút""

Ez volt a KRESZ szerinti, totál legális megoldás? :D

2015. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
56%
#24 szerintem meg pont az a gyökér, aki magukat és másokat retardált módon veszélyeztetve közlekednek, plusz még büszkék is magukra.
2015. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Wadmalac ***** válasza:

A KÖHÉM előírja a két kerékre ható külön féket, innentől az EGÉSZ koncepció illegális.

És jogosan.

New York itt nem mérvadó.

Itt a törvények számítanak, ott az ügyvédek. :)

2015. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Aki tud az elkerüli a balesetet. Én eddig nem láttam olyan fixist aki saját hibájából szenvedett volna balesetet. A KRESZ szerint 2 egymástól függetlenül működő fék szükségeltetik tehát elég első mert olyan mintha "kontrás" lenne ez a része teljesen legális de vannak őrültek akik leveszik az első féket is :). Egyébként mindenki saját felelősségére bringázik, én amikor tudom betartom a KRESZ-t. Nincs fixim csak flip-flop ss-em aminek egyik oldala fixi a másik racsni.
2015. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Wadmalac ***** válasza:
Oszt' racsnis oldallal hol a hátsó fék? :D
2015. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!