Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Scout Discovery országúti...

Scout Discovery országúti bringa jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, venni szeretnék egy scout discoveryt de nem igazán ismerem, ahogy nézegetem az árakat ez elég jól jönne ki csak nem ismerem.

2015. júl. 30. 12:20
1 2
 1/14 Eva2266 válasza:

Szerintem nagyon jó országúti kerékpár a scout discovery, nekem alap verzióm van másik kérdésben leírtam részletesebben a véleményem. Csak jót tudok róla mondani, igaz az olcsóbb kiadása kicsit szegényes, van mit rajta cserélgetni. Most gondolkodom hogy lecserélem a pro verziójára mert az csak 100 körül van és az alapra vagy 50 ezret kellene költenem hogy lecseréljek rajta mindent meg fékkarváltót rakjak fel.


A pro-n Claris fékkarváltó van és kazettás hátsó agy ami lényegesen jobb főleg hegyi tekerésnél versenyen nem kell keresgélni a fokozatokat sokkal jobb a fékkarváltó.


Nézegettem az árakat a capriolo fékkarváltósa is vagy 130 ezerbe jönne ki a Neuzer meg 150 szóval szerintem ez most nagyon jól jön ki. Bátran merem ajánlani mert nekem nagyon jól ment, de gondolkodj a pro verzión mert az sokkal jobban megéri és nem is kell hozzányúlni sem mert nagyon rendben van.

2015. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon alap cuccok vannak rajta. Én használtan vennek olyat, amin 105 van. Az sokkal jobb mint a Claris.
2015. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
2015. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Eva2266 válasza:

Ez igaz hogy jobb a 105 de más levetett használt kerèkpárja zsákbamacska elèggè főleg ha kiprobálni sem tudod na meg ha olcsó is ki garantálja hogy nem èpp külföldről lopták el nagyon gyanus.....



Uj állapotban jelenleg nincs olyan kerèkpár ami jobb lenne a Scout discoverynèl a használt 105 meg a szerencsèn múllik szètesik e a következő sarkon.

2015. aug. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, mert ugye az kínai szar amit újonnan megveszel az olyan jó, mi? 10 év múlva abból a gagyi szar alu vázból nem marad semmi. Egy normális pezsgő 105-tel szerelt CrMo bringával nem lesz semmi gond, 80 ezer körül már fékváltókarosat is találsz... Ezek a régi bringák szinte örök életűek, és annyi hogy megvételkor átzsírozod a csapágyakat. arról nem is beszélve, ha azt a gagyi fost megveszed, akkor mondhatni elbuktad az árát. Egyébként ha kicsit értesz a bringákhoz, akkor tudni fogod, hogy melyik jó vétel, de maga Éva ahogy elnézem nem nagyon, ezért vetted meg azt a fost újonnan.
2015. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Eva2266 válasza:

Na akkor beszèljünk is arról hogy a shimano alkatrèszeket hol is gyártják gondolom a clarist is ott ahol a 105 öt! Akkor milyen kinairól is beszèlünk.


Nekem nagyon bevált a bicikli gondolom magának ninvs ilyen kedves fenti hozzászóló amugy csak megjegyeznèm hogy jelenleg szinte mindent Kínában gyártanak.....


Majd ha magának is lesz egy akkor talán hitelesnek vehető a vèlemènye erről a kerèkpárról mert jelenleg ujonnan ilyen felszereltsègű bicaj nincs a piacon csak használt maga által mondott jó nehèz kerèkpárok amik közül csak a szerencsèn mullik nem e szèthajtott esett vagy èpp lopottat fog ki az ember..

2015. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gagyibb Shimano cuccok Kínában készülnek. És igen, mivel Minden kinai rajta, ezért vettem egy regebbi, de jobb orszagutit. És volt már pár ehhez hasonló gagyi szarhoz tapasztalatom, hat az a silany szar minoseg... Az alap version meg ha jol tudom menetes agy van, na azis milyen neandervölgyi technika.Meg ugye abban a megszokott jelenseg a tengelyhajlas.
2015. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként egy jó CrMo váz könnyű, és ha nem versenyzel az a pár deka nem számít b+.
2015. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Eva2266 válasza:

Na akkor ugye mègsem volt ilyened akkor talán nem kellene fikázni olyat ami mèg kezedbe sem volt ja ès ha valami nem tetszik rajta le lehet cserèlni bármire....


150 alatt ilyen biciklit ujonnan itthon nem lehet venni csak fosokat.... Vehetsz jo kis neuzert vagy hasonlót...


Sok sikert a használt szarokhoz mert ugye nem a Bianchoikrol beszèlünk ebben a kategóriában.


A kínairól meg annyit hogy már járt a Holdon Te meg mèg nem.... További jó fikázást van kínai zsepim is. Mellesleg nem tudom honnan szedted hogy kínai a kerèkpár. Manapság ott gyártatják ahol olcsóbb a munkaerő Okoska. További jó szarozást kívánok neked.

2015. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen 150-ért csak fost bírsz venni, mint a Scout.

Ezek az alu vázak kínában készülnek, amit sajnos el is kell fogadnunk (még egy 600k-s bringáé is). De! 150-ért már használtan majdhogynem Ultegrásat kapsz. K_rva nagy üzleti érzéked van amúgy! Meg veszed 130-ért a gagyi szart, miután megvetted kb 70-et ér és még erre ráköltesz, azért hogy mégse legyen olyan szar. Tudod én inkább költök egy használt, de jobb minőségűre, mint hogy a szar kínaira költsek azért , hogy mégse legyen olyan szar! A Clarisos szar, helyett rendbe lehet hozni egy olyat amin 105 van, és akkor az nem egy lehasznált szar lesz, hanem egy rendes középkategóriás bringa. És ugyan annyiból kijönne mind1ik. Szóval k_rvára nem éri meg az a Scout. Azért csinálják, hogy egy hülyének eladják, aztán elbaszódik, és így meg kelljen vennie az újat. Úgyhogy reklámozd azt a sz_rt felőlem, de akkor is kupac sz*rnak felel meg.

2015. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!