Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Scout Discovery országúti...

Scout Discovery országúti bringa jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, venni szeretnék egy scout discoveryt de nem igazán ismerem, ahogy nézegetem az árakat ez elég jól jönne ki csak nem ismerem.

2015. júl. 30. 12:20
1 2
 11/14 Eva2266 válasza:

Kedves Mercedes a nagy intelligens FOS èrtelmedet tükröző hozzászólásodból ugy tűnik nem tudsz kigyógyulni.


Megint kèrdezem hogy minek fikázod azt ami mèg a kezedben sem volt.


Ma felhivtam a boltot ès csak a kedvedèrt utánajártam hol gyártják a kerèkpárt ès az eladó megnyugtatott hogy OLASZORSZAGBAN. Ha továbbra sem hiszed megadom a cimüket ès a telefonszámikat ès ott kinaizhatsz aztán villoghatsz a nagyon èrtelmes beszólásaiddal.


Sok szerencsèt a használt sz.rokhoz! Puszi

2015. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen Olaszországban szerelik össze, de mégis milyen lenne ha nem kínai? Mint írtam még egy 600 ezer Ft-os felsőbb kategóriás bringa váza is Taiwanon készül (kis sziget Kína mellett, nincs közötte különbség), akkor egy 100 ezresé miért készülne Olaszországban minőségi Colombus csövekből. És nem csak a Scout ilyen, a Cube-ot is Németben szerelik össze, de pld a váz kínai. De a Scout-on nem csak a váz kínai, hanem az az alapkategóriás váltás, fékszett, hajtás stb. És te meg egy lapon akarod említeni a Bianchi, Pinarello, Colnago stb. nagy gyártókkal? Ez az Olaszországban készül dolog csak annyit takar, hogy ott szerelik össze. És ebből a laikusok azt hiszik, hogy "húú de jó, ez a csúcs minőség, hisz Olaszban készül" és ezért bírják az olyan hozzá nem értőknek eladni, mint te.
2015. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként, mint írtam már volt ehhez hasonló gagyi bringához szerencsém, szóval tudom, hogy miről beszélek.
2015. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nekem88 válasza:

Én sem vennék ilyen bringát.Később eladhatatlan,ha persze bírja addig.Alu és alu váz közt is óriási különbségek vannak.Nem mind1 az ötvözet sem.Nyilván nem egy Specialized vagy Colnago-hoz kell hasonlítani,felesleges volna,hisz nem ehy kategória.De az ilyen bicajokkal pont az összeszerelés is gond szokott lenni.Ezeket max felmatricázzák olaszban,de nem ott készülnek.Ahogyan írták is ,a top olasz márkák is Taiwanon gyártatnak.De a minőség,geo,anyaghasználat akkor sem ugyan az.A helyedben inkább vennék a Decathlonos Btwin bringát ! Ha ennyire új gépet szeretnél.De azért azt tudd,hogy ennyi pénzért nem vesztegetnek rendes outi kecskéket.

Személy szerint használtat vennék ,sok szép,megkímélt van a piacon,boltokban.Sokan lecserélték a felső kategóriás alu vázaik/kerékpárjait karbonra,amiket töredék áron megvehetsz.200 környékén top használt ultegrást is kaphtsz.Akár egy jó cro-mo vázas is alternativa lehet,persze nem arany áron.Sokan erősen túlértékelik nagyapa bicaját...Ettől függetlenül örökös,és nem is sokkal nehezebb mondjuk egy régi 600-as szettel.Nem mellékesen lelkük van :)

Scout,capriolo stb mutogatós bicókat kerüld ha rendes vasat akarsz !

2015. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!