Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi utal arra hogy kicsi a...

Mi utal arra hogy kicsi a vázméret nekem? Papíron jó, a valóságban?

Figyelt kérdés

A gyártó két módszert is ad a számításra, esetemben mindkettő szerint tökéletes a vázméret nekem papíron. A valóságban egészen határozottan nagyon nem klappol valami csak kérdés mi. A szokásos dolgokon (nyeregmagasság, kormánytáv, magasság, stucni stb-ezeken túlvagyok).


DETERMINE THE RIGHT FRAME SIZE:

• For a Mountain bike: Multiply your inside leg by a factor of 0.226. The value that you get is the theoretical frame height in inches. Multiplied by 2.54, you get the frame height in cm.


1. DETERMINE THE FRAMESIZE BY YOUR BODY SIZE:

Alternatively you can determine your framesize also about your body size. However, the method of the step length is more accurate.


2015. aug. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, mit tapasztalsz, mi nem jó?

A belső lábhosszt jól mérted le?

2015. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért, mit tapasztalsz, mi nem jó?



Soroljam? Na akkor, fáj a

csukló alkar felkar ujjak

lábfej boka térd

csípő hát lapocka


Csak ennyi. De nem ám csak simán fáj, az ujjak úgy zsibbadnak hogy rövid idő alatt érzékeltelnné zsibbadnak.

Mindez nem ám egy 100 km túra után, elég ha megyek 10 percet. Nem vicc.

És talán mondanom se kell hogy az összes létező beállítás papíron hibátlan. És játszottam a beállításokkal, cseréltem is, stucni a 3. van fenn, nyereg a nem tudom hányadik, nyeregcső a 3.

2015. aug. 9. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj, valóban nem smakkol valami. Pontosan milyen bicajról van szó?

Hasonlót éltem át, amikor ideiglenesen egy XC versenybringával jártam. Az alacsonyan lévő, egyenes kormány, a fapados nyereg, és a nulla rugalmasság okozta.

2015. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kép jobb lenne, akár egy kirakatban fotózva, ahogy ülsz rajta...
2015. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XC versenybringával jártam


Ha az XC cross country MTB-t jelent akkor bizony baj van, mert éppen ilyenen ülök!

Egyenes kormány, nyereg épp nem kemény (már nem, cserélve volt).

2015. aug. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!