Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehetne ajándékba adni...

Mit lehetne ajándékba adni egy fiatal nőnek, aki mostanában kezdett kerékpározni?

Figyelt kérdés

Kerékpározással kapcsolatos dolgot gondoltam.

Külön jó lenne, ha lenne valami magyar vonatkozása, mert külföldön él.

Szerelni nem tud, csak élvezi a tekerést.

Szereti az állatokat; macskákat, régebben a lovakat.

Olvasni fáradt. Szeret enni.



#állatbarát #ínyencség #kerékpáros ajándék #magyar vonatkozású
2015. aug. 11. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát. Kerékpárral kapcsolatos dolgot nem tudsz venni, ha csak ő nem írta valamikor, hogy pontosan mit szeretne majd venni magának. Esetleg, ha tudod a méretét, nincs hozzá ruhája és országútival teker akkor nadrágot/mezet. +Pont ha van kedvenc csapata és tudod is, hogy mi az.
2015. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. Nincs kedvenc csapata. Mezt esetleg lehetne, de kivéve ha nem nagyon különleges - mondjuk nemzeti színű, vagy macskás, esetleg lovas- ,akkor jobb, ha maga választja ki.

A nemzeti színűre azért gondoltam,mert ha van kanadai, olyan juharleveles piros-fehér, akkor biztos van magyar színű is.

Vagy ha lenne olyan vizes, amelyik hőszigetelt is, meg ugyanúgy illik a témához, felőlem lehet nemzetiszínű cicus is.

Vagy néztem egy kerékpáros útikalauzt is, de csak 89-est találtam eddig. Az használható manapság ?

2015. aug. 11. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gát szerintem alap, hogy nem mintás mezben jár(állatos). Csapat vagy nemzeti színű az oké. Útikalauzt én még nem használtam. Google maps és nézek egy szimpatikus távolságú utat aztán kész.
2015. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz megint.

És véletlenül nem tudod, hogy hol lehet nemzeti színű mezt kapni. (Mert csapata nincs.)


Nem kell, hogy kiabáló legyen, csak fölismerhető.


Keresek, de még nem láttam ilyesmit.

2015. aug. 11. 20:35
 5/6 Krisz85 ***** válasza:
100%

még érdemes lenne a bringájára matricát csináltadnod, nagyon egyedi lesz tőle a bicaj:


[link]

2015. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jónak látszik; kösz!


A kérdés csak az, hogy mi ezeknek a mérete? Ez körbemegy, vagy csak úgy félig körbe, hogy oldalról lehessen látni?


És oka van, hogy 6 vagy 10 van belőle? Mondjuk lekopik egy szezon alatt? Hogy ne lepődjünk meg.


És a nagyon lényeges dolog, ha tudnád; a minták között nincs ékezetes betű. Akkor lehet vajon ékezetes betűvel kérni? Vagy azt kérdezzem meg tőlük.

2015. aug. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!