Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ules megemelese utan sert a...

Ules megemelese utan sert a labam kozt, es egy ido utan nagyon surolja az ules a bal belso combomat. Mi a megoldas?

Figyelt kérdés

Orszaguti bringan megemeltem az ulest a kello magassagba, es most nagyon sert az ules eleje. Elobbre donteni nem tudom, csak elobbre huzni az ulest. Ez segit a probleman?

Szellel lathalolag egyenes az ules, miert serti a combomat?



2015. aug. 27. 21:34
 1/1 Krisz85 ***** válasza:

szia, lehetséges hogy nem ülsz vízszintesen a bringán, nálam is ez volt, csak nekem a jobb oldalon, SPD pedált használsz? lehet nem egyforma hosszúak a lábaid /lehet csak fél centi az eltérés, nem biztos hogy tudsz róla h ez van/ és a medencecsontod nem vízszintes a nyergen oldalirányban, de lehet hogy kicsit több izom, háj van a bal combodon mint a jobbon van ilyen is, hogy az izomeloszlás nem egyenletes, két lehetőséged van


tesztelsz más nyergeket /www.alpinbike.hu/ és kísérletezel egy vékonyabb nyakú nyereggel, vagy


én azt szoktam, hogy rendeltem direkt erre való segg kérmet, morgan blue, vagy bármelyik komolyabb bringaboltba vagy külföldi oldalon tudsz rengelni saddle sore krémet, itthon sima neogranormon is jó bekened a kívánt területet így 5-6 órát simán tekersz anélkül hogy újra kenni kéne, nekem nagyon bevállt, de volt hogy sima testápolót kentem a combomra, van aki a vazelinre esküszik.

2015. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!