Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináljak hogy ne dörzsölj...

Mit csináljak hogy ne dörzsölje ki biciklizés közben a combomat az ülés?

Figyelt kérdés
Mikor biciklizek kidörzsölődik a combom az üléstől mit csináljak hogy ne fájjon és ne dörzsölje ki ?

2012. máj. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem futásnál van ez. Van elvileg ilyen gatya ami leszoritja a combot vagy nem a comb izzad és dörzsölödik, hanem maga a ruha.
2012. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linkoln ***** válasza:
100%

Szia.

igazán egyszerű és valószínűleg segíteni is fog:

dobpergés....



Vegyél egy keskeny ülést, egy menő versenyülést, amiket a versenyszerű országutikra tesznek.

Ott annyira kicsit ér hozzá a combot hogy nemhiszem hogy kidörzsölné.

2012. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:

Hát ez így ebben a formában szerintem nem igaz, kedves utolsó...


Kérdező: hintőpor esetleg?

2012. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linkoln ***** válasza:
Jah, lehet hogy nem igaz, próbáltam egyszerű választ adni, nekem meg ismerőseimnek többnyire bevált, egy próbát megér.
2012. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:

Naja, és akinek szélesebb a segge? Nyerget is tudni kell választani, és nem a comb kidörzsölődése a legfőbb szempont. Talán nézz utána. Persze ha neked meg a cimbijeidnek bevált... akkor oké, legyen neked.

Egy biztos, nekem ilyen gondom még nem volt. Látni kéne a szóban forgó nyerget, a szóban forgó combokat, a kerékpár beállításait, és a hajtás technikáját. Ennyi.

2012. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először vegyél egy kerékpárosnadrágot(olcsót) ha így se jó akkor keskenyebb nyereg nem ekll versenynyeregnek lennie hanem az orra legyen más
2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!