Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 20kg a párom...

Fogyni szeretnék 20kg a párom venni akar nekem szobabiciklit de én mondtam neki, hogy a spinning bicigli hatásosabb. Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb ? melyikell lehet a legtöbbet fogyni ?
2009. ápr. 29. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A hatásos az ha felemeled a hátsódat és lejársz a konditerembe, mellé diétázol. 20 kg fölösleggel aztán hullára mindegy hogy spinning bicót veszel 120 ezerért vagy simát 50-ért.
2009. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz ezt a kimeritö választ de tudod van egy pici babám akit nem tudok kire hagyni !!!!
2009. ápr. 29. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Igaza van a válaszolónak, gondolom már megoldottad mondjuk.

Hihetetlen nagy akaraterő, kitartás és vasfegyelem kell ahhoz, hogy otthon megszabadulj 20kg-tól, még akkor is, ha van hozzá bringád.


A legjobb az, ha veszel egy bérletet és megpróbálsz eljárni. Spinning órák a nap legkülönbözőbb időpontjaiban vannak, reggel, délután, este, amikor akarod, több helyet meg kell nézni. Gondolom két órát csak kibír a férjed a gyerekkel, vagy nagymama, akárki. (Nálunk kibírt.)


Ha megveszed a bérletet, el fogsz járni, ha már egyszer kifizetted. Ha ott vagy, csinálni fogod, mert milyen már, ha 20an ott tekertek, te meg leszállsz és leülsz a földre, hogy hát ez nehéz. Otthon meg elblicceled, hogy majd holnap kicsit többet, most nem jó, mert sír a gyerek, most inkább van ez a jó műsor. Azon kívül nem fogsz olyanokat csinálni, mint amit az órát tartó diktál. Csak tekergetsz otthon, annyira, amennyi épp nem megerőletető, mert mikor már kezded úgy érezni, hogy jézus ez borzalom, akkor inkább abbahagyod. Azátn megy a csodálkozás, hogy ez nem is látványos már egy hónapja csinálom. Tapasztalat és nem csak én vagyok ilyen.

Az első spinning órám felénél azt gondoltam, és én képes voltam erre bérletet venni, jobb lenne leszállni és üldögélni egy kicsit. De csináltam, mert ott más. Otthon biztos hagyom a fenébe, és nem csinálok olyan dolgokat, amivel tényleg feszegetem a határaimat és keményen hatásos is.

2009. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem igaz hogy nem lejhet megérteni hogy nem tudok eljárni a gyerekemnek nincs mamája és apuka dolgozik vettemár bérletet és nem tudtam kihasználni !!! mért nem lehet ez megérteni ?
2009. máj. 30. 08:12
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
jaj mintha ezt kifejtetted volna úgy csinálsz! Az ember segíteni akar, te meg csak fröcsögsz, hogy nem igaz, nem lehet megérteni. Gondolom, hogy a férjed, hogy el van ragadtatva a dagadt hisztis nejétől.
2009. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kébzel a páromat nem zavarja hogy én kövér vagyok csak tudod beteg vagyok és azért kell lefogynom !!!!! de amugy köszi szépen hogy ilyen a választ !!!!
2009. jún. 1. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
"Kébzelem".. Hogy te milyen kiállhatatlan vagy. Nagyon bírom az ilyet, aki arra hivatkozik, hogy beteg vagyok, gyerekem van stb ezért engem semmiben sem lehet kritizálni, mert különben ordítok.
2009. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
halod te egy akkora hülye vagy !!! már ne is haragudj hogy alkodhatsz rollam véleményt amikor nem is ismersz ?! nem vagyok hisztis csak tudod vannak dolgok amikre az ember válszt szeretne kapni azért ir ide hogy hátha tudnak itt segiteni egy pár mondatban nem lehet meg fogalmazni azt ami pontosan a probléma lényege ! de itt nem hogy segitenének hanem leoszák az embert! vagy szerinted én nem tudom hogy tornával és egéséges életmodal lehet fogy ? vagy mi én hülye gyerek vagyok ezt nem értem! hid el hogy van okom arra hogy ne egy kondi teremben tornázak !!! de ez az én bajom és nem a tietek igy sajnálom hogy a ti véleményeteket kértem!!!
2009. jún. 13. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Alapból itt senki sem akar megbántani, de semmit sem írtál arról, hogy konditerembe nem tudsz menni stb stb. Csak mikor kaptál valami választ akkor kismillió felkiáltó jellel, meg jó bunkómódon elkezdtél "visítani", hogy miért nem lehet felfogni, meg miért nem lehet megérteni stb stb. Még is mit? Amit el se mondtál? Azon mit háborogsz?
2009. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Mit foglalkozol vele? Még írni se tud. (Bicigli, rollam, alkodhatsz, stb...)
2009. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!