Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi kb 80 perc biciklizéssel...

Napi kb 80 perc biciklizéssel lehet fogyni combból?

Figyelt kérdés
Természetesen a táplálkozásra is odafigyelek.

2015. aug. 12. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi zsírégetés.

Amúgy lehet, persze.

2015. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy fogysz,okosabb nem leszel. Szerintem előbb tájékozódj,mint hogy hülyeséget beszélj. Helyi fogyás nincs. Fogyni pedig akkor fogysz, ha több kalóriát használsz el, mint amennyit beviszel.

Mivel használod a kalóriát? Mindennel.

Jó a biciklizés? Igen,mert beletartozik a mindenbe.

Miért nem tudsz számítógépezés közben? Mert az nem igényel annyi energiát,mint a folytonos tekerés.


Folytathatnám, de az már túl durva lenne... Mindenesetre az 5.-es biológiával nem ártana tisztában lenni. Attól, hogy karcsú leszel maximum a hasonló tudású férfiaknak fogsz tetszeni, de aki komolyabbra vágyik az olyat keres akivel tud beszélgetni, amihez nem árt egy alap.

2015. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második neked mi bajod van? Zavar, hogy a felsőtestem vékony, alul meg van háj.
2015. aug. 12. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kérdező, csak megjött a zsírégetőnáci a kettes személyében.


Azt mondjuk jól írja, vagy fogysz, vagy nem, ha fogysz, mindenhonnan fogsz.

Viszont amikor elkezdtem bringázni és diétázni is egyszerre (na nem kell valami vad fogyókúrára gondolni, csak kicsit több rost, fehérje és kevesebb szénhidrát), akkor elég hamar elkezdtem formásodni. Viszont ha olyan alkat vagy, mint mondjuk én is, akkor a combod nem biztos, hogy sokkal vékonyabb lesz a bringától. Nekem inkább csak átment izmosba tőle, ami persze tök jó, de azt el kellett fogadnom adottságként, hogy mindig kicsit combosabb leszek egy kifutómodellnél.

2015. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as! :) Sajnos mindig combosabb voltam én is. Iszonyú idétlenül néz ki, hogy felül vékony vagyok alul meg vaskos.
2015. aug. 12. 22:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint 4-es. :D
2015. aug. 12. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mitől vagy vaskos alul: zsíros vagy vagy izmos (én pl olyan sportot űztem tíz évig, amitől alul eléggé megizmosodtam, ebből sokkal nehezebb leadni, mint a zsírból, marad megoldásként, hogy a felsőtestet kell inkább hozzáhúzni :)).



Egyébként ha fogyni szeretnél, akkor az időn kívül arra figyelj még, hogy inkább pörgetősebb fokozatot használj, ne izomból tekerj, mert akkor erősödni fogsz inkább, és az megint nem a vékonyodás felé mutat :)

2015. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Zsíros vagyok nem izmos. Akkor a leggyengébb fokozatra állítom, hogy minél többet kelljen tekerni.
2015. aug. 13. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ne a leggyengébbre, mert meghülyülsz. A percenként 90-100 körüli pedálfordulat is elég pörgős már, azt se biztos, hogy bírni fogod. Ha nincs pedálfordulatmérőd, karórával is megszámolhatod, bár kicsit macerás.


Más: én is ilyen felül vékony, alul zsíros, vastag alkat vagyok, plusz elég nagy a mellem (nő vagyok). Én is napi kb. 80 percet biciklizem (2x40, munkába meg vissza), és ha fogyok, mindig felülről fogyok. Tehát a karom még vékonyabb lesz, az arcomon is látszik, de a combomról egy milliméter se jött le az elmúlt fél évben, mióta mérem. Ez van, inkább megbarátkozom azzal, hogy így nézek ki, igazából nem is olyan rossz :-)

2015. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igy van, nem kell túlzásokba esni, a pörgetősebb stílus csak annyit jelent, hogy inkább lazább legyen, ne pedig izomból taposós.


Utolsó: a szervezet már csak így működik, borzasztóan képes hozzászokni dolgokhoz, meg kellene próbálkoznod valami más típusú sporttal mellette, ami egy kicsit kizökkent a komfort zónából, valamint az étkezésre is oda kell figyelni (bár én nem hiszek ebben a csak a kaja számít dologban, mai mostanában a testépítők körében terjed)

2015. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!