Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani összteleszkó...

Debreceni Dániel kérdése:

Tudnátok ajánlani összteleszkópos országúti kerékpárt lehetőleg 150 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

összteleszkópos országúti nem létezik.

vagy országúti vagy össztelos MTB

2015. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 [link]
2015. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. ez mire is jó?

Az első komolyabb emelkedőn ott hagy mindenki.

2015. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Tudom, én csak azt cáfoltam a képpel, hogy nem létezik. :D
2015. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De létezik, csak nem 150 ezer alatt:

[link]


Meg van valami olyan is, hogy elektromágneses vezérléssel lehet változtatni a felfüggesztés keménységét, amit a smartphone vezérel a korábban betöltött gps adatok alapján. Tényleg olvastam ilyet, de csak akkor állok neki keresni a cikket, ha valaki nem hiszi el, mert már elfelejtettem, hol futottam bele...

2015. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Ha van, léthatóan egy vagyonért. És tényleg nem látom értelmét, kivéve, ha súlyos gerincbetegségben szenvedsz (de akkor meg nem igazán az oúti a te sportod).

Tegyél fel 25-ös gumikat, az elegendő csillapítást ad.

2015. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Nos... a kívánt szerkezet egyedi, csúcskategóriás termék. A megadott összegért egy belépőszintű outit kapsz. Vagy jó esetben egy belépőszintű fullyt. A kettő kombinációja ennek többszörösébe kerül.
2015. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!