Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagy bringások! Milyen 26-os...

Nagy bringások! Milyen 26-os gumiköpenyt ajánlotok univerzális használatra 4000/darab árig?

Figyelt kérdés

Főleg aszfalton használom munkába járásra, de szeretem az erdei bringázást is ezért minden héten használom földúton. Jelenleg Schwalbe Black Jacket használok, de 600km után csunyán megkopott a felülete és repedezik az oldala is pedig nem használom túl nagy nyomáson.


felírtam pár alternatívát ami tetszik is:



-Schwalbe Rapid Rob Active Line HS391

-Michelin Country Trail 26

-Panaracer Comet vagy Soar

-Kenda K887

-Continental Traffic II SL



Mi a véleményetek, ti mit használtok?


2015. szept. 14. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes felhasználásra bevált a Schwalbe Smart Sam, aszfalton kevésbé kopik mint a legtöbb terepgumi és keményre fújva kicsi a gördülési ellenállása a magas középminta miatt. Laza terepezésre ideális, keményebbre csak moderáltan, mivel egyrészt nem a legstabilabb köpeny (húzósabb kanyarokban nagy sebességnél párszor vissza kellett rántanom, hogy ki ne csússzon), másrészt az átlagosnál magasabb bütykei köves talajon elég könnyen letörnek.

Én végül is lecseréltem Racing Ralphra, mivel a montimon főleg terepezek (ezt viszont aszfaltra semmilyen szinten nem ajánlom), de a tiedhez hasonló felhasználásra újra Smart Samet vennék. Az egyetlen komoly problémám az volt vele, hogy a sarat nagyon gyűjti (és sárvédő nélkül a nyakadba szórja)

2015. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a korai repedezésnél sanszos, hogy már jó ideje a boltban állhatott a gumi.
2015. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A gond csak az, hogy az általad ajánlott gumi 7 ezer forint alatt nem kapható. Ebben az ársávban már én is találtam tetszetős vegyes felhasználású gumikat de én 4 ezernél többet nem akarok rászánni.
2015. szept. 14. 20:19
 4/4 tothp ***** válasza:
Schwalbe Silento-t használok. teljesen OK. és alsó árfekvés.
2015. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!