Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt választanátok...

Melyik kerékpárt választanátok? Link!

Figyelt kérdés

1, [link]


2, [link]


Érvek, ellenérvek? Az 1. linken szereplő kerékpárhoz 10%-al olcsóbban juthatunk hozzá, de nem ez a legfontosabb szempont.


2015. szept. 16. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A másodikat rosszul linkelted, melyikre gondolsz?


Ilyen árkategóriában erősen készülhetsz a szervizeltetésre, vagyis a garanciáknak erősen nézz utána. Azt hiszem ha a decatlonban vásárolsz, akkor is fizethetsz még külön, hogy szervízben üzemeljék be és érvényes legyen a garancia, máskülönben nem tudsz semmit sem érvényesíteni később!

A decatlonosra azt írják, hogy alu váz, de ilyen áron és főleg geometriával szerintem csak törés lenne a vége a homlokcsőnél. Amúgy már az nem rossz, hogy sram és shimano alkatrészek vannak rajta nem valami más szutykok és legalább vannak vélemények is, amik jókat írnak hozzá.

Meggondolnám, de utánanéznék, hogy a másik hivatalos kerékpárboltban miket kínálnak és azokon milyen alkatrészek vannak. Testbike-on is keress értékeléseket. Egyébiránt meg mostanában lehet számítani nagy akciókra, készletkisöprésekre és lehet hogy valamilyen tisztességes bringához is hozzájuthatsz hasonló áron. Pl. merida, cube...

2015. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A 2. linknél a Csepel Highway kerékpárra gondoltam, arról mi a véleményed?

2015. szept. 16. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem tűnik rossznak egyik sem a másikhoz képest. A Csepel is aluvázas, a decatlonosra meg élettartam vázgarancia van állítólag...


Úgy látom a csepelhez adnak valamiféle csomagtartót is és dupla falú felnije van. A magyar utakat ez jobban viseli.


Nekem a csepel jobban tetszik, az lenne a kerékpárboltból, ráadásul magyar. Én inkább azt venném.

2015. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!