Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék egy országúti féle...

Szeretnék egy országúti féle kerékpárt ami strapabíró terepen is erre a célra milyen kerékpár ideális?

Figyelt kérdés

90%-ban aszfalton használnám.

70kg-vagyok. 170cm magas. férfi



2015. okt. 11. 18:47
 1/5 Krisz85 ***** válasza:
mennyid lenne rá?
2015. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cyclocross
2015. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem akarok sokat bele rakni, mert munkába járáshoz is szeretném használni, és ha lába kellene akkor még ez az összeg nem vágna padlóra.

Versenyzésre nem használnám.


100e. -ft lenne még számomra ésszerű. Ennél nem sokkal többet adnék érte. Maximum 130e. -ft.

2015. okt. 11. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Cyclocrossnak hívják a kategóriát amit leírtál, de az ennyiért még használtan is necces lehet. Ha egy univerzális felhasználásra való kerékpárt keresel, ami mindenhova jó, de sehova sem az igazi, akkor cross-trekkingek között nézz inkább körbe. Ott kábé ennyiért indul a belépő kategória.
2015. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem melóba járáshoz olcsón a magyar utakra mtb, félterep, vagy aszfalt gumikkal. Mondom ezt úgy, hogy én fixivel járok XD Ha ragaszkodsz az outi jelleghez, akkor valóban cyclocross, túra trekking kos kormánnyal, vagy outi 28-as defektálló külsőkkel, de 100 alatt, nem nagyon érdemes új biciklit venni, csak a szívás van a gyenge minőségű alkatrészekkel, akkor már inkább nézz használtakat.
2015. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!