Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan bringalámpát (elsőt)...

Olyan bringalámpát (elsőt) keresek, ami nagyon jól világít és nagyon jól lehet vele látni, biztonságosan tekerni. Van valakinek jó ötlete?

Figyelt kérdés

Sokat kell tekernem sötétben és az eddigi lámpám nem nagyon világította meg az előttem lévő területet. Agygenerátoros bringám van és egy Basta halogén elsőlámpa van rajta. Ez nem túl jól világít.

Elemes és akkus lámpát nem akarok, ha már egyszer van agygenerátor. Ráadásul sosem merül le.



#lámpa #reflektor #kerékpárvilágatás
2015. nov. 4. 21:42
 1/5 anonim válasza:

ssc p7 vagy hsonlo ledes lámpát használj.

Különleges energiaátalakítóval is erősebb lesz a fénye (szinkron egyenirányito).

2015. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisz85 ***** válasza:

agygenerátor.....hagyjuk, annyira sosem lesz erős fénye, mint egy akus led lámpának


nekem ledlenser van, minden este sötétben jövök haza + edzés, 300 lument, állítható a fényereje + villogó csak ajánlani tudom sisakra szereltem fel, nekem ez jött be a legjobban, sőt még a fókusz és a fény szélessége is állítható, ráadásul mindez fokozatmentesen, full vizálló USB ről is tölthető és még ellemmel is megy ha kiveszed az aksit, max fényerővel 8 órát, fél erővel 16 órát bír tehát egy teljes éjszakát átekersz vele, engem 10 ből 8 autós levillog, hogy túl sok, ezzel mindent elmondtam


ledlenser h7 jah és nem is volt drága

2015. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"agygenerátor.....hagyjuk, annyira sosem lesz erős fénye, mint egy akus led lámpának"


Az agygenerátor ott van a bringában, ha használom, ha nem. Ha már ott van, akkor termeljen. Nem vagyok híve sem az akkus-, sem az elemes megoldásoknak.

(lemerül, kirázkódik, az elem környezetszennyező, stb.)

Mindenképpen generátoros megoldást keresek, ezért keresek ezzel kapcsolatos tapasztalatokat. Bizonyára ezen a területen is volt oly mértékű technikai fejlődés, mint az akkus/elemes lámpáknál.

2015. nov. 10. 10:22
 4/5 anonim válasza:

Elso vok

nekem több éve működik a lámpa, napi szinten használom, éjjel-nappal világít.

Karbantartást nem igényel, az érintkező csatlakozót kell évente 1x tisztítani.

Nincs akku, nincs elem, nem merül le, van álló állapotú világítás kb5percig jó.


Éjjel közvilágítás nélküli úton is biztonságosan kivilágítja az utat kb.20kmpó-ig nem veszélyes.

Annál gyorsabban csak akkor veszéles, ha ismeretlen a terep.


a "ledlenser " méregdrága, hamar lemerül, megbízhatatlan, folyton foglalkozni kell vele, bukás

2015. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

még azt tenném hozzá, teljesen ki vagyok azoktól, akik erősen villogó első lámpával jönnek szembe, szerencsére egyre kevesebb van, nagyon zavaró, az út megvilágítására alkalmatlan. Bántja a szemet, balesetveszélyes (be is csukom a szemem v elfordulok mert rossz a szemnek a villogás)


melyik autónak villog a fényszórója? ??

sztem borzasztó gagyi, gáz.

2015. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!