Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magyarországon 100. 000 ft...

Magyarországon 100. 000 ft alatt vagy fölött kicsivel lehet hoverboardot kapni? Vagy ha nem itt angliába 400 euro alatt?

Figyelt kérdés
Már rég akartam ilyet és vártam hogy 700 eurorol lemenjen és le is ment csak hogy irjátok le a weboldalt vagy a helyet meg ezeket hogy hol lehet kapni. Előre is köszi. 17/f

2015. dec. 7. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltévesztetted a topikot, nem mellesleg használd az eszed, ha tudod, hogy van Gyakorikérdések, akkor bizonyára ismered a Google szolgáltatásait (vagy másik hasonló jellegű weboldalt).
2015. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bécsben 333 euró, azaz 100.000Ft, és úgy tudom hogy magyarországon is lehet kapni. A Mediamarktban 100-ért meg még vannak direkt ilyen boltok is valahol úgy hallottam.
2016. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!