Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Dunlop szelep pumpálása?

Dunlop szelep pumpálása?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés, de én még ilyennel nem találkoztam. Hagyományos kerékpár szelep, viszont olyan tű van benne mint a schrader szelepbe. Tehát ilyen pumpával:

[link]

nem lehet felfújni, mert ahogy a tömlőt belenyomom a szelepbe, az lenyomja a tűt, és enged a levegő.

Vettem hozzá, egy egyszerű átalakítót, de az semmit sem csinál, csak annyit, hogy rátudom illeszteni a schrader tömlőt. De az nem nyomja le a tűt szóval nem tudom pumpálni?

Ez most akkor mi??



2015. dec. 15. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

"mert ahogy a tömlőt belenyomom a szelepbe, az lenyomja a tűt, és enged a levegő"


ezért kell egy jó pumpa, ami nem engedi vissza a levegőt.

2015. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs baj a pumpával, nem a pumpa enged.

Régen a szelepbe nem volt semmilyen tű. Elég volt a tömlőt belenyomni a szelepbe és mehet. Viszont most ott van a tű, és nem lehet anélkül beleilleszteni a tömlő végét, hogy ne nyomná le, és ne engedné a levegőt.

Néztem már videót, hogy kell pumpálni, mindegyik az átalakítót javasolja, de az is mind a régi szelephez való.

2015. dec. 15. 15:18
 3/8 anonim válasza:
Küldenél képet a szelepről?
2015. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2015. dec. 15. 15:59
 5/8 anonim válasza:
Érdekes, ezeken nem szokott lenni általában lenyomható szelep, hanem csaak ugye a gumicső ami benne van.
2015. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem értem, hogy most mi van. Lehet az a legegyszerűbb ha kicserélem gumicsöves szelepre.
2015. dec. 15. 19:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki megtalálná a kérdést, a megoldás annyi, hogy a kis tű nyomásra be fog nyomódni. Szóval pumpálásnál ha a pumpa nyomása nagyobb mint a belső nyomás, akkor elmozdul a tű és ugyan úgy lehet bele fújni mint általában.
2017. márc. 21. 19:01
 8/8 anonim válasza:
Koszi a valaszt,halas vagyok. :-)
márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!