Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellipszis trainer vagy a...

Ellipszis trainer vagy a bicikli formál jobban?

Figyelt kérdés
Melyik jobb?Melyik formálja jobban a popsit és a combokat na meg a vádlit?A barátnőmet szeretném megajándékozni valamelyikkel.Melyiket ajánljátok jobban?Nem fogyásra kellene csak popsi meg lábak formállásához.Kerek formás popsit szeretne :)) na meg izmos lábakat.Ezekkel elérheti?Vagy valami más gyakorlatok esetleg?
2009. jún. 2. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
talán inkább az ellipszis. Fogyáshoz meg a bicaj a jobb.
2009. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva mondanám. Én elliptikusozom már egy ideje, de inkább fogyaszt, mint formásít.
2009. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor mostmár az eliptikus formál vagy nem?
2009. jún. 3. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Na akkor mégegyszer!:) Ez nem általánosítás, csak saját tapasztalat. Én már régen elliptikusozom, és a fogyáson kívül nem vettem észre, hogy formálná az izmaimat. Nyilván azért, mert nem túl nagy megerőltetés az izmoknak. Erre vannak más gépek egy edzőteremben. Azért tudom, hogy nem formál, mert 1-másfél hónapig csak azon edzettem, és csak fogytam, és után kaptam egy leg magic-et ,és azon már látom, hogy feszesített. Na ezért mondom, hogy ENGEM, inkább fogyaszt. De lehet, hogy másnál nem így van.
2009. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!