Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napszemüveg, de milyet?

Napszemüveg, de milyet?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam nyáron bicajozni, van amikor reggeltől estig tartó túrákon veszek részt, szeretnék egy napszemüveget venni, mert zavar a tűző nap és a menetszél, illetve a rovarok. Mindig le szoktam égni a nap végére, akkor napszemüveg hordása mellett estére lenne 1-1 fehér folt a szemem körül?

Milyen napszemüveget használsz/ajánlasz?



2016. febr. 14. 21:57
 1/9 Krisz85 ***** válasza:

igen lenne, de ha bringázol és ha olyan a sisakod és van rajta szemellenző, akkor nem lesz gond, amúgy naptej sokat segít, jobb az ha van folt /nekem még sosem volt 15 éve brigázás óta, pedig rohadt könnyen leégek naptej nélkül a napon/, mintha kiég a szemed mert nincs rajtad UV védős szemüeg


ha el vagy eresztve anyagilag akkor


Rudy Project vagy Okley


ha kevesebb de még jót akarsz akkor Salice , nekem is ez van, fotokromatikus /fényre sütétedős, így ha későn érek haza és szürkület van van rossz az idő sem gond, illetve cserélhet lencsést, így télen éjjel is jól jön, ha védeni akarod a szemed a hűvös menetszéltől de látni is szeretnél az éjszakában

2016. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ! :)

Az az igazság, hogy ez a Salice nevezetű márka is drágának bizonyul számomra. Én olyan 4-5-6 ezer forintot szánnék rá, ilyen kategóriába is lehet normálisabb szemüveget venni? Vagy felejtsem el?

2016. febr. 15. 18:31
 3/9 tothp ***** válasza:
Ha nagyon olcsó akarsz lenni, ott a decathlon. pár ezresért elég jó fazonú, cserélhető lencsés szemüveg kapható. És még az UV szűrése is rendben van.
2016. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krisz85 ***** válasza:
igen, én is azt mondom dechatlon, ha még az is drága akkor inkább gyűjts még
2016. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tothp ***** válasza:
Az alá nem mennék. Ott már a szemsérülés veszélye fenyeget. vacak anyagok. Kamu UV védelem.
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én simán csak egy kínaiban vettem egy biciklis, sötét napszemüveget. :)

Nagy a lencse rajta ezért mindenhol fedi a szemem.

Nézegettem már én is kifejezetten biciklis szemüveget, de minek ha van egy jó.

2016. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tothp ***** válasza:
na itt jön a kamu anyag, uv védelem.
2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Végül egy ilyet vettem:

[link]

1490ft volt, le volt értékelve. Ennyit nekem nagyon megért, alapból is ezt néztem ki, de a boltban kicsit meglepett :)

2016. febr. 17. 20:11
 9/9 Dreigang ***** válasza:
Munkavédelmi szemüveget használok és ajánlok (széles a skála). Ha valaki ennél jobb ár/érték arányút tud, szóljon! Lelőhely: szerszámboltok, vagy próba nélkül a neten párszáz Ft.
2016. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!