Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Terepkerékpárból milyet...

Terepkerékpárból milyet érdemes vásárolni, illetve mennyit érdemes rákölteni? +Egyéb kérdések lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem szoktam sportolni, ám a kerékpározás kiskorom óta életem része. Régebben csak suliba jártam bicóval. De miután már máshova járok, elszoktam járni terepre bicózni, de az én biciklim egyrészt már kicsi nekem, másrészt nem terepre van.


Mivel a terepet sokkal jobban szeretem, mint az aszfaltot, és jobban szeretek terepbicóval menni, úgy döntöttem szerzek egyet.


16 éves vagyok, 178cm magas. Milyen kerékpár lenne alkalmas nekem?


Illetve egy ngyon fontos kérdés: bicózás mit mozgat átt, mire jó, miben tesz jótékony hatást a szervezetben?


Nem vagyok kezdő, de nem is vagyok profi ezen a téren, idén már 100km+ bennem van, nagyon szeretek bicózni, de kicsit emelném a szintet, főleg, hogy a mostanit már rég kinőttem.



2016. jan. 15. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ez csak attól függ, hogy mennyit szánnál rá.
2016. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!